• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Wolności 21

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2021 r. zakończona
metraż
36.3 do 106.8 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Działki Leśne to spokojna dzielnica Gdyni sąsiadująca ze Śródmieściem i Dworcem Głównym PKP. Od zachodu otoczona jest lasem bogatym w szklaki piesze i drogi rowerowe. Amatorzy spokojnych wielogodzinnych wędrówek pieszych lub fani biegania znajdą tu ścieżki o różnym poziomie trudności. Fani kolarstwa górskiego i turystycznego docenią sieć leśnych dróg rowerowych pozwalających na dojazd do Sopotu oraz malowniczych miejscowości na zachód od Trójmiasta.

Jednocześnie niewielka, piesza, odległość od Dworca Gdynia Główna powoduje, że w zasięgu przyszłych mieszkańców będzie nie tylko bardzo dobra komunikacja miejska, ale także wszystkie udogodnienia jakie niesie za sobą zamieszkanie w centrum miasta.

Inwestycja to kameralny, czterokondygnacyjny budynek, w którym powstało zaledwie sześć lokali mieszkalnych. Został on zaprojektowany w porozumieniu z konserwatorem zabytków, który dba o zachowanie walorów kulturowych dzielnicy Działki Leśne.

Wyraz architektoniczny i forma budynku nawiązuje do tradycji modernistycznej Gdyni – jest to minimalistyczna, prosta bryła z wyraźnie zaakcentowaną artykulacją rytmu okien i podkreśloną strefą wejścia głównego w podcieniu budynku. Wysokie okna i przeszklone balkony zapewnią doskonałe doświetlenie każdego pokoju.

Aby ułatwić mieszkańcom dostęp do apartamentów w budynku została zainstalowana winda prowadząca z hali garażowej na kondygnacje mieszkalne. Poza miejscami postojowymi na kondygnacji podziemnej znajdują się także piwnice oraz rowerownia.

Do każdego mieszkania w budynku przylega ogródek, balkon, a do lokali na najwyższej kondygnacji obszerne tarasy.

Projekt inwestycji przygotowało Studio H-47.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

RG Budom

Zajmujemy się budową i sprzedażą domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budynków usługowo - mieszkalnych. Realizujemy obiekty od projektu do wykończenia.
rozwiń
58 380-02-04

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi