Inwestycje w Trójmieście

RG Budom

Wolności 21

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Działki Leśne
miejsce:
ul. Wolności 21 Mapka
deweloper:
RG Budom
typ zabudowy:
handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
36.3 do 106.8 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Działki Leśne to spokojna dzielnica Gdyni sąsiadująca ze Śródmieściem i Dworcem Głównym PKP. Od zachodu otoczona jest lasem bogatym w szklaki piesze i drogi rowerowe. Amatorzy spokojnych wielogodzinnych wędrówek pieszych lub fani biegania znajdą tu ścieżki o różnym poziomie trudności. Fani kolarstwa górskiego i turystycznego docenią sieć leśnych dróg rowerowych pozwalających na dojazd do Sopotu oraz malowniczych miejscowości na zachód od Trójmiasta.

Jednocześnie niewielka, piesza, odległość od Dworca Gdynia Główna powoduje, że w zasięgu przyszłych mieszkańców będzie nie tylko bardzo dobra komunikacja miejska, ale także wszystkie udogodnienia jakie niesie za sobą zamieszkanie w centrum miasta.

Inwestycja to kameralny, czterokondygnacyjny budynek, w którym powstanie zaledwie sześć lokali mieszkalnych. Został on zaprojektowany w porozumieniu z konserwatorem zabytków, który dba o zachowanie walorów kulturowych dzielnicy Działki Leśne.

Wyraz architektoniczny i forma budynku nawiązuje do tradycji modernistycznej Gdyni – jest to minimalistyczna, prosta bryła z wyraźnie zaakcentowaną artykulacją rytmu okien i podkreśloną strefą wejścia głównego w podcieniu budynku. Wysokie okna i przeszklone balkony zapewnią doskonałe doświetlenie każdego pokoju.

Aby ułatwić mieszkańcom dostęp do apartamentów w budynku zostanie zainstalowana cichobieżna winda prowadząca z hali garażowej na kondygnacje mieszkalne. Poza miejscami postojowymi na kondygnacji podziemnej znajdują się także piwnice oraz rowerownia.

Do każdego mieszkania w budynku przylega ogródek, balkon, a do lokali na najwyższej kondygnacji obszerne tarasy.

Projekt inwestycji przygotowało Studio H-47.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Zamieszkaj na tym osiedlu:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij