Wybierz zielone osiedle w dolinie potoku na Łostowicach

Budynek powstaje w zielonym otoczeniu. Z bardzo wielu mieszkań rozciągał się będzie widok na las.
Budynek powstaje w zielonym otoczeniu. Z bardzo wielu mieszkań rozciągał się będzie widok na las. materiały prasowe

Na Łostowicach, na wzniesieniu przy ul. WielkopolskiejMapka powstaje kameralny budynek z 45 mieszkaniami, panoramicznymi przeszkleniami okien, obszernymi balkonami i dwupoziomową halą garażową. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wysokie drzewa oraz malowniczy potok Maćkowy. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się spokojem i widokiem na zielone patio z ogrodem deszczowym. Realizacja Osiedla Maćkowy Potok już trwa. Do wyboru są tu mieszkania od 43 do 78 m kw. Ich ceny zaczynają się od 6990 zł za m kw.Osiedle Maćkowy Potok zaprojektowane zostało w prężnie rozwijającej się dzielnicy Łostowice. Nie brakuje tu terenów rekreacyjnych nad zbiornikami retencyjnymi, placówek edukacyjnych oraz parków handlowych. Ta część miasta jest dobrze skomunikowana zarówno z centrum Gdańska, jak i obwodnicą Trójmiasta (zaledwie 3 km do węzła Kowale). Bezpośrednio przy planowanym osiedlu znajduje się przystanek autobusowy (linie nr 113, 213, N13) oraz market spożywczy.

Inwestycja w dolinie potokuInwestycja powstaje na wzniesieniu przy ulicy Wielkopolskiej (w pobliżu skrzyżowania z ulicą Hokejową)Mapka, w urokliwym sąsiedztwie potoku Maćkowy.

Jej największym atutem jest bliskość natury i widok z okien na zadrzewiony wąwóz potoku. Tuż przy budynku znajdować się będzie zielone patio z ogrodem deszczowym, ścieżkami i siedziskami. Dla dzieci przewidziano natomiast zjeżdżalnię i ściankę wspinaczkową. To nie koniec, bo cały dach budynku będzie porośnięty roślinnością.

Ceny od 6990 zł za m kw.Zaprojektowany przez renomowaną, warszawską pracownię architektoniczną WXCA budynek, będzie wyróżniał się na tle innych, znajdujących się w okolicy, nowoczesną i nietuzinkową architekturą oraz funkcjonalnością.

Na pięciu kondygnacjach nadziemnych (parter + 4 piętra) zaprojektowano jedynie 45 lokali mieszkalnych. Do wyboru są mieszkania dwupokojowe o metrażach od 43 do 49 m kw., a także lokale trzy- i czteropokojowe w bogatej palecie powierzchni od 57 do 79 m kw. W tym miejscu warto dodać, że deweloper - firma Front Development - przygotował również ofertę mieszkań będących tzw. gotowcami inwestycyjnymi pod wynajem (lokale o wielkości 78 m kw., w których można stworzyć dwa dwupokojowe mieszkania ze wspólnym korytarzem i podlicznikami prądu).

Sprawdź dostępność lokali
Ceny mieszkań zaczynają się już od 6990 zł za kw. Pełna lista dostępnych lokali znajduje się na stronie dewelopera. Na stronie dostępne są również wirtualne spacery po każdym z lokali oraz ich rzuty 2D i 3D.


Mieszkania będą niezwykle przestrzenne, także dzięki ponadnormatywnej wysokości mieszkań - 2,80 m.
Mieszkania będą niezwykle przestrzenne, także dzięki ponadnormatywnej wysokości mieszkań - 2,80 m. materiały prasowe

Szerokie przeszklenia, wysokie sufity, duże tarasyKubaturę mieszkań i poczucie przestrzeni powiększy dodatkowo wysokość sufitów, która została wyznaczona na ponadnormatywne 2,80 metra.

W każdym z pokoi znajdować się będą panoramiczne (2,5 metra szerokości) przeszklenia z drzwiami balkonowymi, za pomocą których wyjść można na przynależne do każdego mieszkania, okazałe (od 13 do 50 m kw.) tarasy.

W budynku zainstalowane zostaną również: wideodomofony, cichobieżna winda i system wentylacji.

Dwa poziomy hali garażowej z komórkami lokatorskimiPod budynkiem znajdować się będzie dwupoziomowa hala garażowa, do której ruch skierowany będzie bezpośrednio z ulicy Wielkopolskiej. Tym samym cały teren osiedla oddany zostanie pieszym i rowerzystom.

Dla rowerów przewidziano dodatkowo zewnętrzny parking oraz znajdujące się w hali garażowej komórki lokatorskie (do każdego, nawet najmniejszego mieszkania, zapewniona jest prywatna komórka).

Teren posesji wyłączony będzie z ruchu kołowego, dzięki czemu korzystanie z terenów rekreacyjnych będzie bardziej bezpieczne.
Teren posesji wyłączony będzie z ruchu kołowego, dzięki czemu korzystanie z terenów rekreacyjnych będzie bardziej bezpieczne. materiały prasowe

Doświadczony wykonawca nowoczesnych osiedliInwestorem, a więc także gwarantem solidnego wykonania Osiedla Maćkowy Potok jest grupa deweloperska Front Development.

Właściciele i kadra zarządzająca spółki Front Inwestycje, to osoby stojące za sukcesem doświadczonego wykonawcy nowoczesnych osiedli mieszkaniowych - spółki Marex Budownictwo.

Ogromne doświadczenie w wykonywaniu od lat obiektów kubaturowych dla innych deweloperów, skłoniło tych inwestorów do wejścia na rynek deweloperski i rozpoczęcia realizacji inwestycji mieszkaniowych pod własną marką. Po bardzo dobrym przyjęciu przez klientów warszawskiej inwestycji Apartamenty Modlińska, będącej propozycją kameralnego osiedla o wyższym standardzie i nietuzinkowej architekturze, przyszedł czas na Gdańsk i równie wyróżniający się nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami projekt Osiedla Maćkowy Potok.

Hala garażowa prawie gotowaBudowa osiedla rozpoczęła się w kwietniu 2021 roku, a główne prace budowlane zakończą się do końca sierpnia 2022 roku. Wstępne odbiory mieszkań zaplanowano na listopad przyszłego roku.

Obecnie inwestycja jest na etapie wykonywania stropu nad poziomem -1 hali garażowej. Na grudzień planowane jest rozpoczęcia wznoszenia części mieszkalnej.

Wsparcie dla klientówNiebanalna architektura budynku jest dziełem renomowanej warszawskiej pracowni WXCA.
Niebanalna architektura budynku jest dziełem renomowanej warszawskiej pracowni WXCA. materiały prasowe

  • Bezpłatne zmiany układu mieszkania Każdy klient, który zdecyduje się podpisać umowę kupna na wczesnym etapie budowy będzie mógł dostosować do własnych potrzeb i gustu układ ścian działowych oraz przebieg instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Co ważne, zmiany te deweloper wykona nieodpłatnie!
  • Wykończenie pod klucz W ramach inwestycji Osiedle Maćkowy Potok możliwe jest wykończenie mieszkania pod klucz. Opcja ta jest dostępna w ramach programu, który inwestor realizuje w systemie partnerskim z firmą ZAPP Aranżacje. SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE WYKOŃCZENIA POD KLUCZ.
  • Pomoc w pozyskaniu kredytu Kolejnym udogodnieniem dla klientów jest pomoc w pozyskaniu kredytu mieszkaniowego. W tym celu biuro sprzedaży inwestycji rekomenduje opiekę skutecznych i sprawdzonych brokerów kredytowych z formy Hipoteczni.com. Doświadczeni eksperci na miejscu - w biurze sprzedaży i bezpłatnie - potwierdzą zdolność kredytową, przedstawią oferty banków, złożą w imieniu klientów wnioski kredytowe i pomogą wybrać najtańszy kredyt. SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE WSPARCIA PRZY UZYSKANIU KREDYTU NA MIESZKANIE.

Z wielu okien rozciągał się będzie widok na zieleń. Dzięki przeszklonym balustradom oraz szerokim nawet na 2,5 metra oknom bliskość natury będzie wyczuwalna także we wnętrzach.
Z wielu okien rozciągał się będzie widok na zieleń. Dzięki przeszklonym balustradom oraz szerokim nawet na 2,5 metra oknom bliskość natury będzie wyczuwalna także we wnętrzach. materiały prasowe

Odwiedź biuro sprzedaży na ŁostowicachZainteresowanych ofertą mieszkań na Osiedlu Maćkowy Potok zapraszamy na stronę www.MackowyPotok.pl oraz do gdańskiego biura sprzedaży, który mieści się na terenie inwestycji przy ul. Wielkopolskiej 45AMapka.

Na wszystkie pytania odpowie tu doradca Adam Osipowski:
  • tel. 721 630 611,
  • e-mail: adam.osipowski@broker-nmid.pl

Śledź inwestycję na Facebooku* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
29550 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
17750 zł/m2
Gdynia Orłowo
16800 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
16600 zł/m2
Gdynia Gdynia Port
16400 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
21350 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
16250 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15600 zł/m2
Gdynia Działki Leśne
12050 zł/m2
Gdynia Orłowo
11600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl