• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wzgórze Raduni Willa Juszkowo

Juszkowo, ul. Ogrodowa

wróć do listy

Wzgórze Raduni Willa Juszkowo

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
zakończona
metraż
243 do 562 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle wyróżnia się bezpośrednim połączeniem z głównymi węzłami komunikacyjnymi Trójmiasta – Obwodnicą Trójmiasta oraz Obwodnicą Południową. Mieszkańcy osiedla mogą również skorzystać z nowo wybudowanej drogi ze Straszyna do Pruszcza Gdańskiego, usprawniającej połączenia lokalne pomiędzy okolicznymi miejscowościami.

W pobliżu osiedla znajdują się liczne tereny zielone i szlaki rowerowe oraz plac zabaw i pobliska baza kajakowa na terenie Centrum Rekreacji w Juszkowie.

Także przestrzeń na samym osiedlu została zaprojektowana tak, by przyszli mieszkańcy mogli korzystać z uroków natury. Znajduje się tu między innymi osiedlowy plac zabaw i zielone tereny rekreacyjne. Przydomowe ogrody są idealne na piknik, rekreację i wypoczynek. Wszystko to przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, bo osiedle jest zamknięte, objęte monitoringiem i ochroną.

W ramach inwestycji powstały dwa typy domów: rezydencje i wille w zabudowie bliźniaczej.

W przypadku willi w zabudowie bliźniaczej na parterze zaplanowano jednoprzestrzenną otwartą część dzienną holu, jadalni i salonu, z dużymi przeszkleniami na ogród, aneks jadalny częściowo połączono z kuchnią. Na parterze jest ponadto dwustanowiskowy garaż i kotłownia. Na piętrze umieszczono trzy sypialnie z łazienką oraz dodatkowy pokój mogący służyć jako gabinet, sypialnia gościnna albo garderoba.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Wille Juszkowo

Wille Juszkowo
Podmiejskie wille w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej, spokojnej architekturze. Fantastyczna lokalizacja, świetny dojazd.
Pełnowymiarowe powierzchnie, bez skosów. Dwa garaże. Kaskadowa zabudowa zapewniająca piękne widoki.
rozwiń
58 352-13-85

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi