• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Wzgórze Zielenisz

typ zabudowy
jednorodzinna
realizacja
planowana
metraż
197 do 265 m2
sprzedaż
planowana 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja zaplanowana została w zielonym otoczeniu. Do lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego można z ul. Myśliwka dojść w czasie krótkiego spaceru. W okolicy, na terenie sąsiednich osiedli wielorodzinnych, nie brakuje także rozległych, zorganizowanych terenów rekreacyjnych z placami zabaw, boiskami i infrastrukturą, która umożliwia różne rodzaje aktywności dzieciom i dorosłym użytkownikom.

Infrastruktura dzielnicy zapewni z kolei wygodę codziennego życia - jest tu szkoła, przedszkola, przychodnia, sklepy, restauracje.

W ramach osiedla zaplanowano 21 wolnostojących, parterowych domów jednorodzinnych. Docelowo stworzą one zaciszną enklawę. Koncepcja osiedla uwzględnia trzy typy domów.

W każdym domu zaprojektowano garaż na dwa samochody, rozległy taras oraz duży ogród na działce o powierzchni minimum 900 m kw., więc na każdej posesji stworzyć będzie można dużą, zieloną przestrzeń dla rodziny.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Lider na trójmiejskim rynku nieruchomości. Buduje osiedla mieszkaniowe w Gdańsku i Gdyni, sprzedaje i wynajmuje powierzchnie biurowe i handlowe. Jeśli myślisz o kupnie mieszkania zapoznanie sie z ofertą Grupy Inwestycyjnej HOSSA SA jest obowiązkowe!
rozwiń
58 620-70-33