• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Mostostal SA
wróć do listy

Yarielys Residence

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2019 r. do II kw. 2021 r. zakończona
metraż
38 do 89 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Mostostal SA

Opis inwestycji

Inwestycja Yarielys Residence znajduje się w centrum Gdyni, w sąsiedztwie głównych arterii miasta a także tętniącego życiem śródmieścia pełnego obiektów handlowych i usługowych oraz lokali gastronomicznych. W okolicy znajdują się widokowe tereny parkowe Kamiennej Góry i plaża miejska z bulwarem nadmorskim, a nieco dalej lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, które sprzyjają licznym aktywnościom sportowym.

Niedaleko stąd także na przystanek SKM Wzgórze Maksymiliana oraz dworzec kolejowy. Dla wielbicieli żeglarstwa i sportów wodnych ważna będzie zapewne niewielka odległość od gdyńskich marin, a dla miłośników zakupów ważna może się okazać bliskość dużego centrum handlowego.

Inwestycja to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z trzema lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym garażem wielostanowiskowym. Znajduje się tu zaledwie 29 apartamentów dwu- i trzypokojowych, z tarasami lub balkonami. Dostępne są tu komórki lokatorskie, pomieszczenie na wózki dziecięce i rowery, zielony taras wypoczynkowy od strony dziedzińca oraz oddzielne stanowisko ładowania samochodów elektrycznych w garażu.

Architektonicznie budynek nawiązuje do tradycji z okresu powstawania miasta w okresie dwudziestolecia ubiegłego wieku. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji został urządzony minipark.

Budynek został zaprojektowany przez gdyńskie biuro projektowe Biernat Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Mostostal SA

Inwestycja Yarielys Residence to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym garażem wielostanowiskowym.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi