• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Yoga

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2022 r. do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
37 do 66 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Yoga powstanie na granicy dwóch dzielnic - Zakoniczyna i Ujeściska, co oznacza, że przyszli mieszkańcy korzystać będą mogli z zaplecza handlowego, usługowego, edukacyjnego obu tych dzielnic. Z budynków widać będzie szkołę i przedszkole przy ulicy Człuchowskiej, co jest niewątpliwą zaletą dla rodzin z dziećmi.

W okolicy nie brakuje terenów zielonych sprzyjających aktywności na powietrzu oraz zorganizowanych terenów rekreacyjnych, w tym placów zabaw dla dzieci.

Komunikację z centrum Gdańska zapewniają w tym miejscu autobusy, a poruszanie się po całej aglomeracji i wyjazd na autostradę A1 umożliwia obwodnica Trójmiasta, do której z ulicy Dąbka można bardzo szybko dojechać.

W ramach inwestycji powstaną dwa kameralne, czterokondygnacyjne budynki z mieszkaniami o różnorodnych rozkładach i powierzchniach. Nowoczesna architektura wpisze zabudowę w otoczenie, a ponadstandardowe przeszklenia zapewnią dobre doświetlenie wnętrz.

Projekt inwestycji powstał w pracowni 3M.Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Pomorskie Domy
Pomorskie Domy
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Artykuły

Opinie

Deweloper

Pomorskie Domy to uznane przedsiębiorstwo deweloperskie, realizujące inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od 15 lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane domy i mieszkania. Misja naszej firmy to realizacja ...
rozwiń
58 301-84-27
607-607-216
607-607-464

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja