• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zamieszkaj na nowym osiedlu Voda z widokiem na wodę

25 listopada 2019 (artykuł sprzed 3 lat) 
Osiedle Voda to kameralna inwestycja na Jasieniu. Osiedle Voda to kameralna inwestycja na Jasieniu.

Marzysz o mieszkaniu z widokiem na wodę i zieleń? Powstające na gdańskim Jasieniu Osiedle Voda jest więc dla ciebie stworzone, bo gwarantuje jedno i drugie. Już w grudniu do sprzedaży wchodzą mieszkania z drugiego etapu inwestycji.Osiedle Voda powstaje przy ul. Węgrzyna w Gdańsku, tuż nad znajdującym się tam zbiornikiem retencyjnym. Buduje je Rutkowski Development, firma z Ełku, lider rynku warmińsko - mazurskiego, której założyciel - Antoni Rutkowski - pracuje w branży budowlanej od 40 lat. Deweloper był za swoją pracę wielokrotnie nagradzany prestiżowymi wyróżnieniami. M.in. w lipcu tego roku zyskał uznanie za inwestycję Voda, która dostała wyróżnienie w rankingu najciekawszych osiedli w Gdańsku.

Stabilna pozycja ekonomiczna, wysoki kapitał spółki oraz silna marka na rynku nieruchomości sprawiają, że firma cieszy się mianem solidnej, a realizowane przez nią obiekty uznawane są za niezwykle atrakcyjne. To wszystko daje klientom gwarancję bezpiecznego zakupu.

Zamieszkaj nad VodąOsiedle Voda to kameralna inwestycja na Jasieniu. Idealne miejsce dla tych, którzy mieszkając w dużym mieście, chcą jednocześnie mieć możliwość wytchnienia w otoczeniu nie tylko wody, ale i zieleni. Kolejnym atutem jest dynamicznie rozbudowujący się w najbliższej okolicy układ komunikacyjny. W niedalekiej przyszłości, mieszkańcy zyskają wygodne połączenie tramwajowe z Moreną i centrum Gdańska. Z kolei zmotoryzowanych ucieszy fakt, że mają blisko do obwodnicy Trójmiasta. Jest też dobra wiadomość dla rodziców - z osiedla na wyciągnięcie ręki znajduje się nowoczesne Centrum Edukacyjne Jabłoniowa, czyli nowa miejska szkoła i przedszkole.

  • Budynki położone są nad samą wodą, wokół jest też dużo zieleni.
  • Zieleń wokół osiedla została zaaranżowana przez architekta.
  • Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji prywatny teren rekreacyjny, wolny od ruchu samochodów.
  • Reprezentacyjne części wspólne to jedna z wizytówek Osiedla Voda.

Budynki osiedla mają nowoczesny design w parkowym klimacie. Wszystko powstaje w podwyższonym standardzie - inwestor wykorzystuje wysokiej jakości materiały wykończeniowe, takie jak kamień czy drewno. Zieleń została zaaranżowana przez architekta. Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji prywatny teren rekreacyjny, wolny od ruchu samochodów. Ponadto, osiedle wyposażone jest w szereg innych udogodnień, m.in. w monitoring, wideodomofony, antywłamaniowe drzwi wejściowe czy przestronne balkony ze szklanymi balustradami, o powierzchni od 11 do 23 m kw., lub tarasy nawet do 92 m kw.

Jak zapewnia Rutkowski Development, Osiedle Voda spełni oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw czy singli. Wszystko dzięki szerokiemu wyborowi metraży, których rozpiętość wynosi od 25 m kw do 103 m kw. Do każdego mieszkania przynależą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Drugi etap w sprzedaży już od grudniaInwestycja została podzielona na dwa etapy. Pierwszy jest już praktycznie wyprzedany, do kupienia zostało w nim tylko kilkanaście mieszkań. Ale już w grudniu do sprzedaży wchodzi etap drugi.

- Voda wyróżnia się na tle konkurencyjnych osiedli, powstających na gdańskim Jasieniu. Zależało nam, by wprowadzić w tej lokalizacji nową jakość, reprezentowaną przez ponadczasową, wysublimowaną architekturę. To ważne, że wraz z upływającym czasem projekt osiedla nie straci na swojej atrakcyjności - podkreśla Justyna Posadzy, dyrektor marketingu i PR w Rutkowski Development.
Zainteresowani mogą zapoznać się z planami mieszkań na stronie internetowej Rutkowski Development.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dzień Otwarty nowej inwestycji Apartamenty Forma w Rumi

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33100 zł/m2
Gdynia Orłowo
22550 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20050 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17800 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20650 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
19700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
Gdynia Orłowo
15100 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane