• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zamieszkaj na urokliwej Wiśniowej Alei

1 marca 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Ceny mieszkań na osiedlu Wiśniowa Aleja rozpoczynają się od 283 500 złotych.


Ceny mieszkań na osiedlu Wiśniowa Aleja rozpoczynają się od 283 500 złotych.

Mieszkania na klimatycznym osiedlu trzypiętrowych nowoczesnych budynków czekają na nabywców. Wiśniowa Aleja, położona w Gdańsku przy ul. CzereśniowejMapka, to jedna z najciekawszych inwestycji ROBYG, komfortowa i dobrze skomunikowana z centrum miasta. Obecnie dostępna jest nowa pula jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań. Wybierać można spośród ponad 100 ofert.Wiśniowa Aleja to doskonałe miejsce do codziennego życia, w sercu prężnie rozwijającej się dzielnicy Ujeścisko. Jest to również miejsce na dobrą inwestycję i sposób na bezpieczne ulokowanie kapitału w niepewnych czasach. Na osiedlu dostępne są mieszkania od jednopokojowych od 27,00 m kw., po czteropokojowe o powierzchni aż 85,45 m kw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 283 500 złotych.

Atrakcyjna lokalizacja pełna perspektywOkolica, w której położona jest inwestycja, ma ogromny potencjał i z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Już dziś charakteryzuje się sprawną komunikacją z centrum miasta i bliskością trasy szybkiego ruchu (trasy W-Z), Alei Pawła Adamowicza oraz ważnej arterii komunikacyjnej, ul. Kartuskiej. Zapewnia to sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska.

Na początku marca br. zyska jeszcze lepsze połączenie z innymi dzielnicami Gdańska, bo znajdzie się na trasie tzw. Nowej Warszawskiej, czyli odcinku między ul. Havla a Ujeściskiem, którym pojadą trzy linie tramwajowe.

- To dobry moment na zakup mieszkania w tej okolicy. Wiśniowa Aleja może stać się w przyszłości jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc szybko rozwijającego się Gdańska. Bliskość centrum miasta, dogodna i sprawna komunikacja publiczna, powiększająca się baza handlowo-usługowa - to wszystko sprawia, że jest to coraz ciekawsze miejsce do życia. Szeroka oferta pozwala każdemu na wybór idealnego lokalu. - mówi Anna Wojciechowska, Head of ESG, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu.
Nieopodal inwestycji znajduje się żłobek oraz Centrum Edukacyjne Jabłoniowa, ze szkołą podstawową i przedszkolem. Oprócz dobrego dojazdu do centrum, pracy czy placówek edukacyjnych osiedle oferować będzie swoim mieszkańcom także dynamicznie rozwijającą się infrastrukturę oraz coraz więcej punktów usługowych. Już teraz mieszkańcy mogą robić zakupy w zlokalizowanych kilkaset metrów od Wiśniowej Alei dużych marketach spożywczych.

Lokalizacja osiedla Wiśniowa Aleja. Lokalizacja osiedla Wiśniowa Aleja.

Wysoki standard pełen ekologicznych rozwiązańPrzestronne i słoneczne lokale wyróżniać się będą ponadstandardową wysokością pomieszczeń, ok. 280 cm oraz ustawnymi i dużymi balkonami. Ponadto klatki schodowe wykończone będą materiałami najwyższej jakości, a w każdym z budynków znajdują się szybkie i cichobieżne windy. Dostępne będą hale garażowe i zewnętrzne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji zlokalizowana będzie nowoczesna siłownia zewnętrzna i place zabaw wyposażone w bezpieczne, certyfikowane urządzenia, wewnętrzne rowerownie i wózkownie oraz stojaki na rowery na terenie całego osiedla.

Wiśniowa Aleja to także szereg rozwiązań przyjaznych dla planety, takich jak panele fotowoltaiczne i energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych czy też domki i budki lęgowe dla ptaków dostępne na terenie osiedla.

Niezwykła sceneria pełna naturyKameralne osiedle wyróżniać się będzie niecodziennie zaprojektowanymi terenami zielonymi z bogatymi nasadzeniami. Alejka z drzewkami wiśni, skąd pochodzi nazwa inwestycji - taki widok czeka na przyszłych mieszkańców inwestycji. Będzie to miejsce dające poczucie komfortu, gdzie możliwa będzie przyjemna rekreacja na świeżym powietrzu.


  • Ceny mieszkań na osiedlu Wiśniowa Aleja rozpoczynają się od 283 500 złotych.
  • Ceny mieszkań na osiedlu Wiśniowa Aleja rozpoczynają się od 283 500 złotych.
  • Ceny mieszkań na osiedlu Wiśniowa Aleja rozpoczynają się od 283 500 złotych.

Więcej informacji o samej inwestycji oraz dostępnych mieszkaniach: www.gdansk.robyg.pl/inwestycja/wisniowa-aleja


ROBYG - twój zaufany deweloper!Inwestycje ROBYG spełniają oczekiwania klientów będących na różnym etapie swojego życia. W standardzie, do każdego mieszkania w opisanej powyżej inwestycji, oferowana jest technologia ROBYG Smart House by Keemple, która umożliwia zdalne sterowanie wyposażeniem domu i obniżenie zużycia energii elektrycznej. Doskonała lokalizacja, dogodny dostęp do infrastruktury, przyjazne przestrzenie wspólne czy liczne tereny pełne zieleni - zapoznaj się z ofertą ROBYG i zaplanuj swoją przyszłość!

Więcej szczegółów o inwestycjach ROBYG można znaleźć tutaj: www.gdansk.robyg.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

  • ROBYG Gdańsk, Piekarnicza 3
 

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23550 zł/m2
Gdynia Orłowo
23350 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
33300 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17200 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16000 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16000 zł/m2
Gdańsk Przymorze
14950 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane