Inwestycje w Trójmieście

Budimex Nieruchomości

Zaspa VVita

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Zaspa
miejsce:
ul. Jana Pawła II Mapka
deweloper:
Budimex Nieruchomości
typ zabudowy:
handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
31 do 55 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2019 r. do II kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Duże osiedle mieszkaniowe powstanie wewnątrz dobrze funkcjonującej dzielnicy. Są tu szkoły, przedszkola, basen, sklepy, punkty usługowe, dom kultury, przychodnia, kościół. Zaletą lokalizacji jest także bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej: przystanku SKM, tramwajowego oraz autobusów.

Osiedle planowane jest jako wieloetapowa inwestycja, która wypełni od lat oczekującą na zagospodarowanie część pasa startowego. Osiedle będzie otwarte, a pomiędzy budynkami prowadziły będą deptaki łączące Dywizjonu 303 z al. Jana Pawła II. Przestrzenie pomiędzy budynkami wypełnione zostaną zielenią, powstaną tu również place zabaw dla dzieci. W opracowaniu jest plan zagospodarowania przestrzennego, na podstawie którego ostatecznie zaplanowana i zaprojektowana zostanie większa część terenu osiedla.

W pierwszych dwóch etapach, najbliżej ulicy Hynka, powstaną cztery, wysokie na 55 metrów, budynki wielorodzinne z podziemnymi halami garażowymi i lokalami usługowymi na parterach. Dwa z nich, gdzie powstanie 288 mieszkań i 11 lokali usługowych, są w budowie. Architekci zaprojektowali nowoczesne bryły, którym lekkości nadadzą przeszklenia. Na elewacjach będą dominowały m.in. odcienie szarości, grafitu i bieli.

Każdy z budynków będzie wyposażony w reprezentacyjne wejście z recepcją oraz w trzy szybkobieżne windy. W budynkach znajdą się też obszerne rowerownie. Bezpieczeństwo podnosiła będzie ochorona i monitoring osiedla.

Mieszkania w pierwszym etapie mają rozkład od jednego do pięciu pokoi. Z lokali na ostatnich piętrach będzie się roztaczał bajeczny widok w kierunku zatoki.

Projekt inwestycji powstaje przy współpracy architektów z pracowni Kwadrat i Wolski Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (72) 3 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.