Wiadomości

stat

Zielona Laguna. Rodzinny apartament obok lasu

Zakup mieszkania to nie tylko wybór budynku i lokalu o określonej wielkości. To przede wszystkim... wybór miejsca do życia. Czyli też otoczenia i stylu życia. Osiedle Zielona Laguna w Gdyni to idealne miejsce dla dużych rodzin, które chcą żyć blisko natury.Niezależnie od tego na jakim etapie życia kupuje się mieszkanie, przygotowanie do transakcji to zawsze cały proces. Przyglądamy się dostępnej ofercie, cenom mieszkań, sprawdzamy na jaką nieruchomość nas stać. Szybko okazuje się wtedy, że mieszkania położone w centrum miasta są bardzo drogie - za wysoką cenę możemy pozwolić sobie jedynie na niewielki lokal. Dodatkowo taka lokalizacja wiąże się z przebywaniem w dużym skupisku ludzkim i najczęściej wśród hałasu.

Na szczęście w Trójmieście są miejsca, gdzie można kupić duże mieszkanie - wygodne dla całej rodziny, niezależnie od tego jak będzie się ona zmieniać. Być może urodzą się dzieci, być może konieczne będzie zapewnienie opieki rodzicom? W dwupoziomowym mieszkaniu o powierzchni 167 m kw. każdy znajdzie przestrzeń dla siebie.

Jak w domu

W tak dużym rodzinnym apartamencie zamieszkać można na osiedlu Zielona Laguna. Poczuć się tu można jak we własnym domu, z tym że nie jest on położony daleko od centrum, a jego budowa nie jest okupiona ogromnym wysiłkiem finansowym i czasowym (zamieszkać można tu jeszcze w tym roku).

Rozkład mieszkania przypomina układ domu jednorodzinnego - na niższym poziomie znajduje się duża część dzienna z kuchnią bądź aneksem kuchennym i kominkiem (we wszystkich mieszkaniach możliwe jest jego podłączenie). Powstać mogą tu także dwa pokoje, osobna łazienka. To centrum rodzinnego życia.

Piętro to z kolei otwarta przestrzeń o powierzchni 80 m kw. Wykorzystać w całości lub po podziale można ją zgodnie z potrzebami rodziny, a położenie na poddaszu stwarza ciekawe możliwości wykończenia wnętrza. Uzupełnieniem tego komfortu jest obszerne, wydzielone miejsce w podziemnej hali garażowej - tu jest miejsce na rowery, wózek czy sprzęt sportowy. Dzięki temu każdy członek rodziny może bez ograniczeń realizować swoje pasje.

Na granicy miasta i lasu

Zielona Laguna powstaje w Wielkim Kacku - to miejsce, z którego bardzo szybko można dojechać do śródmieścia Gdyni, a dzięki bliskości obwodnicy, także w każde miejsce Trójmiasta. Sąsiedztwo dzielnicy Dąbrowa zapewnia z kolei pełną infrastrukturę niezbędną do komfortowego życia - jest tu dobra szkoła dla dzieci, przedszkola, wszystkie potrzebne sklepy i punkty usługowe.

To co na Zielonej Lagunie zachwyca od pierwszego momentu to położenie tuż pod lasem. Jest to kameralne osiedle niewielkich domów obok którego nie raz o poranku pojawiają się sarny. Zamiast mieszkalnych bloków tutejsi mieszkańcy o każdej porze roku z okien widzą naturę z jej zmieniającym się krajobrazem. Sierpniowe koncerty świerszczy przyciągają rodzinę i znajomych do wspólnego biesiadowania na trasie.

Sąsiedztwo lasu to także idealne miejsce na spacery z psem, bieganie, jazdę na rowerze. Ogromnie docenia to kilkanaście rodzin, które na Zielonej Lagunie już mieszkają.

Więcej informacji na temat mieszkań znajduje się na stronie dewelopera.

PORTOVERDE. NOWA INWESTYCJA. SPRAWDŹ LOKALIZACJĘ I CENY MIESZKAŃ

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (28)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.