• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zielone Pogórze. Dom w cenie mieszkania

24 maja 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
  • Zielone Pogórze to bezpieczne osiedle domów bliźniaczych - w niskiej zabudowie, rozsądnej cenie i z zielenią na wyciągnięcie ręki.

Prywatnie, ale w sąsiedztwie. Zielone Pogórze - nowa inwestycja Koss Development - to dom w cenie mieszkania: z ogródkiem, blisko miasta, natury i morza. Domy bliźniacze o powierzchni 80 m kw. z 40-metrowym poddaszem i ogródkami, usytuowane będą wśród licznej zieleni.Wygoda, bezpieczeństwo oraz infrastruktura - to kluczowe aspekty, na które zwracamy uwagę przy kupnie nieruchomości. Powstające w gminie Kosakowo Zielone Pogórze daje więcej. Jest odpowiedzią na potrzeby osób szukających dla siebie i rodziny wartości, które procentować będą przez lata.

Północna część Gdyni i sąsiadująca z nią gmina Kosakowo rozwijają się prężnie, głównie pod względem rozbudowy infrastruktury drogowej. Obecnie powadzone są zmiany na Estakadzie Kwiatkowskiego i w rejonie ulicy Puckiej, co znacznie skróci dojazd do obwodnicy Trójmiasta oraz centrum Gdyni. Planowane jest też uruchomienie kolei miejskiej, która stanowić będzie ogromne udogodnienie. Znajdujące się na terenie gminy Kosakowo Pogórze łączy ze sobą zalety miejscowości o dobrej lokalizacji i bliskości tętniącego życiem miasta: blisko jest do morza, sklepów, usług i placówek edukacyjnych.

Właśnie tu powstaje Zielone Pogórze, nowa inwestycja cenionego wykonawcy Koss Development. To bezpieczne osiedle domów bliźniaczych - w niskiej zabudowie, rozsądnej cenie i z zielenią na wyciągnięcie ręki. Każdy z domów ma powierzchnię 80 m kw. oraz możliwość zaadaptowania kolejnych 40 m kw. poddasza. Wszystko zamknięte w nowoczesnej, ale prostej architekturze.

Wykonawca postawił sobie za cel, aby obietnica zawarta w nazwie została spełniona: na Zielonym Pogórzu będzie... zielono. Posadzono już ponad 70 drzew (śliw wiśniowych i grabów), łącząc troskę o naszą planetę z troską o komfort mieszkańców. To jednak nie wszystko: do każdego domu przynależy ogródek o powierzchni do 332 m kw. (a także dwa miejsca parkingowe).

- Dzieciństwo spędziłem w Kosakowie, zatem budowa przemyślanych domów z dostępem do natury jest bliska mojemu sercu. Jestem też zapalonym kitesuferem, więc lokalizację tę miłośnikom aktywnego wypoczynku polecam nie tylko jako wykonawca Osiedla, ale i jako pasjonat sportów wodnych. W pobliskiej Rewie liczyć można na naprawdę dobry "warun" (śmiech - dop. red.) - mówi Wojciech Kostrzak, prezes Koss Development.
Pierwszy etap Zielonego Pogórza jest już dostępny w sprzedaży. Więcej informacji na stronie poświęconej inwestycji.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dzień Otwarty nowej inwestycji Apartamenty Forma w Rumi

dni otwarte

JOKA Road Store

spotkanie, targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33100 zł/m2
Gdynia Orłowo
22550 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20050 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17800 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20650 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
19700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
Gdynia Orłowo
15100 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane