Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Zielony Południk

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Św. Wojciech
miejsce:
ul. Jagiełły/Starogardzka Mapka
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
26.3 do 81.9 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2018 r. do III kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Nowa inwestycja powstaje w szybko rozwijającym się w zakresie budownictwa mieszkaniowego obszarze miasta. Oznacza to także sukcesywny rozwój osiedlowej infrastruktury.

Ulica Starogardzka jest dobrze skomunikowana nie tylko z centrum miasta, ale także z Obwodnicą Trójmiasta i Obwodnicą Południową. Wokół osiedla nie brakuje naturalnych, zielonych terenów, które wykorzystywać mogą miłośnicy aktywnego trybu życia.

Zgodnie z nazwą inwestycji, zielenią wypełnione zostanie także wnętrze osiedla. Powstaną tu m.in.: zielone miniparki, skwery z ławkami, ścieżki spacerowe, place zabaw oraz grządki uprawne, którymi zajmować będą się mogli mieszkańcy. Miłośnicy sportu znajdą tu także strefę crossfit.

Budynki, które powstaną na osiedlu, będą miały pięć lub sześć kondygnacji. W ramach pierwszego etapu powstaną tu 52 mieszkania w dwóch pięciokondygnacyjnych budynkach. W drugim etapie powstaje budynek z 24 mieszkaniami, w trzecim budowane będą kolejne 92 lokale w dwóch cztero- oraz pięciokondygnacyjnych budynkach, w czwartym etapie oddanych zostanie 89 lokali. Kolejne etapy sukcesywnie oddawane będą nowym właścicielom.

Mieszkańcy pięter korzystać będą z balkonów, a parterów - z prywatnych ogródków. Parkowanie samochodów możliwe będzie na terenie osiedla (parkingi naziemne), ale ruch samochodowy zostanie oddzielony od części spacerowych i rekreacyjnych.

Projekt powstał w pracowni dewelopera pod kierownictwem Karoliny Karczewskiej.Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (8) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.