Inwestycje w Trójmieście

Robyg

Zielony Widok

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Szadółki
miejsce:
ul. Lawendowe Wzgórza i Turzycowa Mapka
deweloper:
Robyg
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
28 do 85.5 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od IV kw. 2018 r. do III kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Zielony Widok powstaje w szybko rozwijającej się dzielnicy. Jego lokalizacja łączy w sobie bliskość terenów zielonych z sąsiedztwem tras zapewniających sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska. Szybko dojechać można stąd do obwodnicy, jak również do śródmieścia Gdańska czy do Wrzeszcza. Dodatkowo planowana przez Miasto Gdańsk budowa ul. Nowej Bulońskiej oraz linii tramwajowej z przystankiem nieopodal osiedla podniesie komfort przemieszczania się mieszkańców Zielonego Widoku.

W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy i lokale handlowo-usługowe: piekarnia, restauracje, salon urody i klub fitness. Z myślą o najmłodszych i ich rodzicach wybudowane zostały przedszkole i żłobek. Nieopodal powstaje również Centrum Edukacyjne Jabłoniowa, w ramach którego będzie funkcjonować publiczna szkoła podstawowa.

Z budynków rozciągał się będzie widok na park otaczający osiedle oraz niską zabudowę mieszkaniową. Nowoczesna, prosta architektura przyszłym mieszkańcom zapewniać będzie komfort codziennego życia. Przestrzenie pomiędzy budynkami zostaną zagospodarowane zielenią, powstaną place zabaw oraz tereny rekreacyjne.

W sumie powstanie tu dziesięć budynków z 214 mieszkaniami. W pierwszym etapie oddanych zostanie 58 mieszkań w układzie od jednego do czterech pokoi. Usytuowane one będą w budynkach cztero- i pięciokondygnacjnych. W kolejnych etapach inwestycji, w kameralnych trzykondygnacyjnych budynkach w stylu miejskiej willi powstanie kolejno 35 i 24 mieszkania.

Do lokali przynależeć będą obszerne, przeszklone balkony. Ściany działowe wybudowane zostaną tak, by tłumić hałasy. W budynkach zainstalowany zostanie inteligentny system zarządzania oświetleniem, multimediami i systemem bezpieczeństwa – Robyg Smart House. Pod budynkami znajdą się dwie kondygnacje z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Art Biuro Projektowe.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (26) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.