Wiadomości

stat

Poznaj ofertę deweloperów na targach mieszkań

Na targach znaleźć można nie tylko wymarzone mieszkanie, ale również uzyskać porady jak je funkcjonalnie i ciekawie wykończyć.
Na targach znaleźć można nie tylko wymarzone mieszkanie, ale również uzyskać porady jak je funkcjonalnie i ciekawie wykończyć. fot. Krzysztof Koprowski/Trojmiasto.pl

W najbliższy weekend odbędą się drugie w sezonie powakacyjnym targi mieszkaniowe. Nowy Adres, organizator targów, zaprasza zwiedzających w sobotę i niedzielę do gmachu Amber Expo w Gdańsku zobacz na mapie Gdańska. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Czy balkon jest niezbędnym elementem mieszkania?

tak, nie wyobrażam sobie mieszkania bez niego

71%

tak, ale pod warunkiem ładnego widoku na okolicę

13%

nie, lepszym rozwiązaniem jest ogródek przydomowy

10%

nie, nawet lepiej, gdy go nie ma

6%
Po targach, które odbyły się na początku września w gdyńskiej Arenie, przyszedł czas na podobne wydarzenie w gdańskim Amber Expo. Na targach nie zabraknie nowości. Jedną z nich jest oficjalna premiera osiedla Azymut (deweloper Inpro), które zostało już wprowadzone do sprzedaży.

- Inwestycja powstaje przy ul. Strzelców zobacz na mapie Gdyni w Małym Kacku, na nasłonecznionym wzniesieniu. Dzięki takiemu usytuowaniu przyszli mieszkańcy będą mogli się cieszyć wyjątkowymi widokami na Gdynię i Zatokę Gdańską - mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro - Osiedle jest zlokalizowane w sąsiedztwie lasów i popularnych centrów handlowych. W bliskiej odległości przebiega trójmiejska obwodnica, a realizowany tuż obok przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej ułatwi dojazd do centrum Gdyni, lotniska w Rębiechowie oraz Wrzeszcza.
Osiedle Azymut będzie składało się z siedmiu budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych. Ceny brutto mieszkań zaczynają się od 7020 zł za m kw.

Osiedle Azymut będzie częściowo ogrodzone i dozorowane przez ochronę.
Osiedle Azymut będzie częściowo ogrodzone i dozorowane przez ochronę. mat. inwestora
Oprócz Inpro, na targach pojawi się inni, dobrze znani w Trójmieście deweloperzy - m.in. Robyg, PB Górski, Polnord, PB Kokoszki, Eco-Classic oraz Atal. Listę wystawców uzupełniają firmy specjalizujące się w wyposażeniu i wykończeniu wnętrz oraz finansowaniu nieruchomości.

Przewidziano również prelekcje i wykłady oraz specjalne promocje wystawców - szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej organizatora.

Na targach, wzorem poprzednich edycji, pojawi się stoisko Miasta Gdańsk. Zostanie na nim przedstawiona oferta ok. pół tysiąca mieszkań komunalnych do zamiany.

- Podczas targów zaprezentujemy atrakcyjne oferty, zlokalizowane głównie w Śródmieściu i centralnych dzielnicach Gdańska. Podpowiemy też jak w prosty i najkrótszy sposób przejść przez procedury związane z procesem zamiany mieszkań komunalnych - zapowiada Aleksandra Strug, specjalista ds. zamiany mieszkań z Działu Nieruchomości Gdańskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych.
Dla dzieci na miejskim stoisku przygotowano w sobotę i niedzielę o godz. 11 warsztaty urbanistyczno-architektoniczne "Mój jest ten kawałek podłogi. Projektujemy przestrzeń do nauki i zabawy". Efektem wspólnej pracy będą makiety i modele pokoi dziecięcych, przygotowane przez najmłodszych mieszkańców Trójmiasta. Zapisy na warsztaty odbywają się drogą elektroniczną: j.zuchowska@2mgroup.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, a na każdego uczestnika czeka nagroda.

Na stoisku Miasta Gdańska przygotowano oferty zamiany mieszkań komunalnych.
Na stoisku Miasta Gdańska przygotowano oferty zamiany mieszkań komunalnych. mat. prasowe
Targi Mieszkań i Domów w obiekcie Amber Expo przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku otwarte będą dla zwiedzających w sobotę i niedzielę (16 - 17 września) w godz. 10 - 17. Wstęp jest bezpłatny.

W tym sezonie zaplanowano jeszcze jedną edycję targów mieszkaniowych, które także odbędą się w Amber Expo. Organizatorem wydarzenia w dniach 22 - 23 października będzie Murator Expo.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (24)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.