Wiadomości

stat

Poznaj ofertę deweloperów na targach mieszkań

Na targach znaleźć można nie tylko wymarzone mieszkanie, ale również uzyskać porady jak je funkcjonalnie i ciekawie wykończyć.
Na targach znaleźć można nie tylko wymarzone mieszkanie, ale również uzyskać porady jak je funkcjonalnie i ciekawie wykończyć. fot. Krzysztof Koprowski/Trojmiasto.pl

W najbliższy weekend odbędą się drugie w sezonie powakacyjnym targi mieszkaniowe. Nowy Adres, organizator targów, zaprasza zwiedzających w sobotę i niedzielę do gmachu Amber Expo w Gdańsku zobacz na mapie Gdańska. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Czy balkon jest niezbędnym elementem mieszkania?

tak, nie wyobrażam sobie mieszkania bez niego

72%

tak, ale pod warunkiem ładnego widoku na okolicę

13%

nie, lepszym rozwiązaniem jest ogródek przydomowy

10%

nie, nawet lepiej, gdy go nie ma

5%
  • zakończona

  • łącznie głosów: 245
Po targach, które odbyły się na początku września w gdyńskiej Arenie, przyszedł czas na podobne wydarzenie w gdańskim Amber Expo. Na targach nie zabraknie nowości. Jedną z nich jest oficjalna premiera osiedla Azymut (deweloper Inpro), które zostało już wprowadzone do sprzedaży.

- Inwestycja powstaje przy ul. Strzelców zobacz na mapie Gdyni w Małym Kacku, na nasłonecznionym wzniesieniu. Dzięki takiemu usytuowaniu przyszli mieszkańcy będą mogli się cieszyć wyjątkowymi widokami na Gdynię i Zatokę Gdańską - mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro - Osiedle jest zlokalizowane w sąsiedztwie lasów i popularnych centrów handlowych. W bliskiej odległości przebiega trójmiejska obwodnica, a realizowany tuż obok przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej ułatwi dojazd do centrum Gdyni, lotniska w Rębiechowie oraz Wrzeszcza.
Osiedle Azymut będzie składało się z siedmiu budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych. Ceny brutto mieszkań zaczynają się od 7020 zł za m kw.

Osiedle Azymut będzie częściowo ogrodzone i dozorowane przez ochronę.
Osiedle Azymut będzie częściowo ogrodzone i dozorowane przez ochronę. mat. inwestora
Oprócz Inpro, na targach pojawi się inni, dobrze znani w Trójmieście deweloperzy - m.in. Robyg, PB Górski, Polnord, PB Kokoszki, Eco-Classic oraz Atal. Listę wystawców uzupełniają firmy specjalizujące się w wyposażeniu i wykończeniu wnętrz oraz finansowaniu nieruchomości.

Przewidziano również prelekcje i wykłady oraz specjalne promocje wystawców - szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej organizatora.

Na targach, wzorem poprzednich edycji, pojawi się stoisko Miasta Gdańsk. Zostanie na nim przedstawiona oferta ok. pół tysiąca mieszkań komunalnych do zamiany.

- Podczas targów zaprezentujemy atrakcyjne oferty, zlokalizowane głównie w Śródmieściu i centralnych dzielnicach Gdańska. Podpowiemy też jak w prosty i najkrótszy sposób przejść przez procedury związane z procesem zamiany mieszkań komunalnych - zapowiada Aleksandra Strug, specjalista ds. zamiany mieszkań z Działu Nieruchomości Gdańskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych.
Dla dzieci na miejskim stoisku przygotowano w sobotę i niedzielę o godz. 11 warsztaty urbanistyczno-architektoniczne "Mój jest ten kawałek podłogi. Projektujemy przestrzeń do nauki i zabawy". Efektem wspólnej pracy będą makiety i modele pokoi dziecięcych, przygotowane przez najmłodszych mieszkańców Trójmiasta. Zapisy na warsztaty odbywają się drogą elektroniczną: j.zuchowska@2mgroup.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, a na każdego uczestnika czeka nagroda.

Na stoisku Miasta Gdańska przygotowano oferty zamiany mieszkań komunalnych.
Na stoisku Miasta Gdańska przygotowano oferty zamiany mieszkań komunalnych. mat. prasowe
Targi Mieszkań i Domów w obiekcie Amber Expo przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku otwarte będą dla zwiedzających w sobotę i niedzielę (16 - 17 września) w godz. 10 - 17. Wstęp jest bezpłatny.

W tym sezonie zaplanowano jeszcze jedną edycję targów mieszkaniowych, które także odbędą się w Amber Expo. Organizatorem wydarzenia w dniach 22 - 23 października będzie Murator Expo.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (24)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.