Wiadomości

stat

Zysk z apartamentu na Wyspie Spichrzów

Grano Residence powstaje w centrum Gdańska na Wyspie Spichrzów.
Grano Residence powstaje w centrum Gdańska na Wyspie Spichrzów. materiały inwestora

Kupić apartament i na nim zarabiać - taką możliwość daje Grano Residence, budynek ze 141 lokalami na wynajem, który powstaje w samym sercu Gdańska zobacz na mapie Gdańska. Ich właściciele mogą liczyć na korzystną stopę zwrotu nawet do 7 proc. w skali roku. Inwestycja będzie gotowa wiosną 2020 roku.Grano Residence to nowoczesny budynek mieszkalny, który będzie się składał z 141 apartamentów mieszkalnych. Buduje go firma Dekpol między ulicami Pszenną, Żytnią i Chmielną zobacz na mapie Gdańska. Budynek został zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią sobie piękno i funkcjonalność. Równie ważnym czynnikiem decydującym o atrakcyjności apartamentowca jest jego dogodna lokalizacja na Wyspie Spichrzów w centrum miasta. A Gdańsk to obecnie bardzo ważny ośrodek turystyczny i biznesowy.

- Te atuty czynią Grano Residence idealną inwestycją pod wynajem - mówi Dariusz Radtke, dyrektor marketingu i PR firmy Dekpol.
Na nabywców apartamentów, którzy zdecydują się na taką formę użytkowania własności, czeka kompleksowa pomoc ze strony operatora, która zakłada m.in: audyt pod kątem wyposażenia i przygotowania nieruchomości, zarządzanie procesem najmu, usługi konserwatorskie oraz czytelny system raportów rozliczeniowych. Także do zadań operatora obiektu będzie należała publikacja ofert, zarządzanie rezerwacjami i kontakt z klientami. W efekcie, wysiłek związany z procesem wynajmu ograniczony jest do minimum, a zysk z niego rozdzielany jest w proporcji 70 proc. do 30 proc. na korzyść nabywcy.

W budynku znajdzie się 141 apartamentów, które można kupić i czerpać zysk z ich wynajmu.
W budynku znajdzie się 141 apartamentów, które można kupić i czerpać zysk z ich wynajmu. materiały inwestora
Przykład kompleksu Nowa Motława zobacz na mapie Gdańska, wybudowanego również przez Dekpol, pokazuje, że taki model biznesowy przynosi wysoce korzystną stopę zwrotu rzędu 7 proc. w skali roku. Nawet w pierwszym kwartale 2018 roku kompleks Nowa Motława odnotował wysokie wskaźniki obłożenia sięgające 67 proc.

- Bardzo optymistycznie rysują się także prognozy dotyczące cen netto wynajmu apartamentów, które w sezonie letnim wyniosą powyżej 350 zł za dobę, co w połączeniu ze stale rosnącą liczbą wynajmujących przyczyni się do wzrostu stopnia rentowności inwestycji - przekonuje dyrektor marketingu.
Mieszkańcy Grano Residence, dzięki specjalnie przygotowanym pakietom, będą mogli korzystać z udogodnień położonego po sąsiedzku Hotelu Grano takich jak: strefa SPA & Wellness z saunami oraz klubem fitness czy basen.

Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na drugi kwartał 2020 roku.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (64) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.