Wiadomości

stat

Zysk z apartamentu na Wyspie Spichrzów

Grano Residence powstaje w centrum Gdańska na Wyspie Spichrzów.
Grano Residence powstaje w centrum Gdańska na Wyspie Spichrzów. materiały inwestora

Kupić apartament i na nim zarabiać - taką możliwość daje Grano Residence, budynek ze 141 lokalami na wynajem, który powstaje w samym sercu Gdańska zobacz na mapie Gdańska. Ich właściciele mogą liczyć na korzystną stopę zwrotu nawet do 7 proc. w skali roku. Inwestycja będzie gotowa wiosną 2020 roku.Grano Residence to nowoczesny budynek mieszkalny, który będzie się składał z 141 apartamentów mieszkalnych. Buduje go firma Dekpol między ulicami Pszenną, Żytnią i Chmielną zobacz na mapie Gdańska. Budynek został zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią sobie piękno i funkcjonalność. Równie ważnym czynnikiem decydującym o atrakcyjności apartamentowca jest jego dogodna lokalizacja na Wyspie Spichrzów w centrum miasta. A Gdańsk to obecnie bardzo ważny ośrodek turystyczny i biznesowy.

- Te atuty czynią Grano Residence idealną inwestycją pod wynajem - mówi Dariusz Radtke, dyrektor marketingu i PR firmy Dekpol.
Na nabywców apartamentów, którzy zdecydują się na taką formę użytkowania własności, czeka kompleksowa pomoc ze strony operatora, która zakłada m.in: audyt pod kątem wyposażenia i przygotowania nieruchomości, zarządzanie procesem najmu, usługi konserwatorskie oraz czytelny system raportów rozliczeniowych. Także do zadań operatora obiektu będzie należała publikacja ofert, zarządzanie rezerwacjami i kontakt z klientami. W efekcie, wysiłek związany z procesem wynajmu ograniczony jest do minimum, a zysk z niego rozdzielany jest w proporcji 70 proc. do 30 proc. na korzyść nabywcy.

W budynku znajdzie się 141 apartamentów, które można kupić i czerpać zysk z ich wynajmu.
W budynku znajdzie się 141 apartamentów, które można kupić i czerpać zysk z ich wynajmu. materiały inwestora
Przykład kompleksu Nowa Motława zobacz na mapie Gdańska, wybudowanego również przez Dekpol, pokazuje, że taki model biznesowy przynosi wysoce korzystną stopę zwrotu rzędu 7 proc. w skali roku. Nawet w pierwszym kwartale 2018 roku kompleks Nowa Motława odnotował wysokie wskaźniki obłożenia sięgające 67 proc.

- Bardzo optymistycznie rysują się także prognozy dotyczące cen netto wynajmu apartamentów, które w sezonie letnim wyniosą powyżej 350 zł za dobę, co w połączeniu ze stale rosnącą liczbą wynajmujących przyczyni się do wzrostu stopnia rentowności inwestycji - przekonuje dyrektor marketingu.
Mieszkańcy Grano Residence, dzięki specjalnie przygotowanym pakietom, będą mogli korzystać z udogodnień położonego po sąsiedzku Hotelu Grano takich jak: strefa SPA & Wellness z saunami oraz klubem fitness czy basen.

Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na drugi kwartał 2020 roku.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (64)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.