Oferty deweloperów - prezentacja ogłoszenia

Osiedle IDEA 2/3/B11/13

Gdańsk, Oliwa

Kontakt

Karolina Ratkowska
585066... Wyświetl numer

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Wysyłam wiadomość.
Polityka prywatności
792 466
74,55 m2
10 629,99 zł/m2
Gdańsk Oliwa
Beniowskiego 
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
74,55 m2
Cena za m2
10 630
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter w budynku
6
Rok budowy
2019 r.
Termin wydania
I kw. 2021
Typ ogrzewania
miejskie
Dodatkowe informacje
Balkon, Winda, Miejsce parkingowe, Internet, Aneks kuchenny, Kablówka, Światłowód, Komórka lokatorska, Rowerownia
IDEA to prestiżowe osiedle, którego twórcy postawili sobie za cel stworzenie inspirującej, tętniącej życiem przestrzeni. Architektoniczne zaprzeczenie nudy i zwyczajności tworzy spójną całość, która będzie cieszyć mieszkańców wyszukaną stylistyką i otwartymi przestrzeniami. W kreowaniu IDEI biorą udział uznani artyści - malarze, graficy, fotograficy, rzeźbiarze, których prace wzbogacają elewacje i części wspólne osiedla.

Ponad 4-hektarowy teren IDEI – położony na pograniczu Oliwy i Przymorza – pozwolił na zaprojektowanie nieruchomości łączącej w sobie funkcję mieszkaniową oraz usługową. Inwestycja powstaje w centrum Trójmiasta, na terenach zajmowanych do niedawna przez Międzynarodowe Targi Gdańskie, pomiędzy ulicami Beniowskiego, Droszyńskiego i Śląską. Blisko stąd zarówno do zabytkowej części Oliwy, jak i do dynamicznie rozwijającej się biznesowej części Przymorza.

Aktualnie w sprzedaży znajdują się budynki z IV etapu: B9, B10 i B11

Wyjątkowa architektura

IDEA składa się obecnie z ośmiu budynków. W ramach IV etapu powstaną trzy kolejne, które dadzą początek nowej części osiedla graniczącej z zieloną Aleją Ekspresji.
Fasady budynków w ramach nowego etapu będą wykonane ze szlachetnych i energooszczędnych materiałów. Elewacja będzie charakteryzowała się ceglanym motywem oraz ozdobnymi detalami w kolorze złota i czerni nawiązującymi formą do sztuki neoplastycyzmu. Partnerem artystycznym budynków z IV etapu została Magdalena Pela – artystka wizualna, malarka, autorka instalacji i obiektów.

Centralna lokalizacja

Lokalizacja osiedla gwarantuje szybkie poruszanie się po aglomeracji na osi Gdańsk-Sopot-Gdynia oraz sprawne dotarcie do obwodnicy Trójmiasta. Niedaleko inwestycji znajdują się dworzec PKP, SKM Gdańsk Oliwa oraz liczne przystanki autobusowe. W promieniu kilometra mieszkańcy będą mieli zapewniony dostęp do rozwiniętej infrastruktury biznesowej, usługowo-handlowej, edukacyjnej oraz rekreacyjno-sportowej.

Odbiory mieszkań planowane są na III kwartał 2020 (B9), IV kwartał 2020 (B10),
I kwartał 2021 (B11).


Więcej o inwestycji: https://www.eurostyl.com.pl/idea.html

Opis inwestycji

Idea

Idea powstanie na granicy Oliwy i Przymorza, na terenach zajmowanych do niedawna przez Międzynarodowe Targi Gdańskie. To położenie gwarantuje szybkie poruszanie się po aglomeracji - dzięki bliskośc...

czytaj więcej»

Oferta firmy

Gdańsk
Leszczynowa 6
585066... Wyświetl numer
  • numer ogłoszenia: 62788331
  • data wprowadzenia: 14 sierpnia 2019
  • aktualizacja: 21 października 2019
  • wyświetleń: 267
  • wyświetleń na liscie: 3 562