Ogłoszenie nieaktualne
Powrót do inwestycji

Grand House Premium | Osiedle Gdynia Wiczlino II

Firma: WILLBUD
Lokalizacja: Gdynia Wiczlino, Kormorana
Cena
1 090 000
  • Liczba pokoi
    5
  • Rok budowy
    2022 r.
Adres
Gdynia Wiczlino
Kormorana 
Cena za m2
6 898,73
Rodzaj nieruchomości
Dom bliźniak
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
158 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Powierzchnia działki
450 m2

Treść ogłoszenia

Nowoczesne osiedle domów, będące kontynuacją osiedla w cenionej i lubianej dzielnicy Gdynia Wiczlino. Dwa typy budynków, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Prywatność i kameralny charakter osiedla, a za razem bliska odległość od głównych arterii Trójmiasta łączy doskonałą komunikację z idealnym miejscem odpoczynku od zgiełku.

Grand House Premium
to przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 158 m2, z panoramicznym oknem w kuchni i widokiem na duży prywatny ogród. Nowoczesne architektura i materiały renomowanych producentów to połączenie komfortu i funkcjonalności na najwyższym poziomie. Przestronne i słoneczne wnętrza, kominek na chłodniejsze dni oraz przytulny ogród, to miejsca, w których zrelaksujesz się niezależnie od pory dnia i roku. Niezależnie czy marzysz o wygodnej sypialni, czy pokoju dla każdego dziecka - dajemy Tobie pełną dowolność aranżacji piętra. Jeżeli to będzie mało możesz dodatkowo zaadaptować poddasze.

Chwarzno - Wiczlino to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Gdyni. Z wygodnym dojazdem do centrum, który wkrótce zostanie uzupełniony o Obwodnicę Witomina, Trasę Kaszubską oraz nowym bulwar wzdłuż Potoku Wiczlińskiego. Prestiżowa lokalizacja łączy w sobie atuty miejskiego życia z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół podstawowych i liceum oraz sklepów z ciszą i spokojem terenów zielonych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. 

Inwestycje WILLBUD

Janowo Park

Janowo Park

WILLBUD

Rumia, ul. Dębogórska

20 do 95 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Domy przy Jana Kazimierza w Gdyni

Domy przy Jana Kazimierza w Gdyni

WILLBUD

Gdynia Wiczlino, ul. Jana Kazimierza

134.4 do 134.4 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Powrót do inwestycji
Domy Gdynia Wiczlino II
Domy Gdynia Wiczlino II
Wiczlino to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdyni - przybywa tu nowych domów i całych osiedli, szybko rozwija się także dzielnicowa infrastruktura. W...
Zobacz inwestycje