• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Powrót do inwestycji

INPRO S.A. - OPTIMA - mieszkanie 2-pok. 48.01 m2 ogródek

Firma: Inpro
Lokalizacja: Gdańsk Jasień, Tadeusza Jasińskiego
Cena

456 287,04

 • Liczba pokoi
  2
 • Rok budowy
  2024 r.
Adres
Gdańsk Jasień
Tadeusza Jasińskiego 
Cena za m2

9 504

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Wrzesień 2024
Nr oferty
OPTIMA F. 2. 1. 2
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
48,01 m2
Dodatkowe informacje
 • Garaż
 • Piwnica
 • Miejsce parkingowe
 • Internet
 • Aneks kuchenny

Treść ogłoszenia

Osiedle Optima powstaje na niemal 10-hektarowej działce w intensywnie rozwijającej się części Gdańska. Wokół nie brakuje terenów zielonych dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Ale co ważniejsze, coraz lepiej rozwinięta jest tutaj także infrastruktura; bardzo blisko jest do dużego węzła handlowego, na osiedlu w budynkach zrealizowanych przez dewelopera działa przedszkole i żłobek. Komunikację ułatwia sąsiedztwo zbiorczej al. Armii Krajowej. Od marca 2018 roku z osiedla kursuje autobus.

Osiedle składa się przede wszystkim z budynków cztero- i pięciokondygnacyjnych, jest monitorowane i częściowo ogrodzone. Do każdego mieszkania przynależy obszerny, oszklony balkon lub (na parterze) własny ogródek. Komunikację wewnątrz budynków zapewniają windy - również z poziomu podziemnych hal garażowych. Mieszkańcy korzystać mogą z rowerowni i wózkarni.

Przestrzenie pomiędzy budynkami wypełniane są zielenią. Powstały tu tereny rekreacyjne, w tym ogrodzone i zagospodarowane oczko wodne oraz boisko wielofunkcyjne i siłownia zewnętrzna. Dla dzieci budowane są bezpieczne place zabaw, powstają także stojaki rowerowe. W części budynków powstają powierzchnie handlowe. W ostatnim etapie zabudowy utworzony tu zostanie punkt widokowy, z którego będzie można podziwiać malowniczą panoramę okolicy.

W pierwszym etapie powstały trzy budynki mieszkaniowe ze 100 mieszkaniami, budowa zakończyła się pod koniec października 2017 roku. Kolejne trzy budynki (112 mieszkań) miały termin odbioru do końca 2017 roku. Budynki trzeciego etapu realizowane były między wrześniem 2018 a sierpniem 2020 roku. W czwartym etapie powstają 124 lokale, mają one być gotowe do odbioru na koniec sierpnia 2022 roku. Dwa ostatnie budynki wielorodzinne na osiedlu z 64 mieszkaniami gotowe będą na koniec czerwca 2023 roku.

Latem 2021 roku do oferty wprowadzone zostały domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. W sumie na osiedlu Optima powstanie ich 40. Będą miały od 110 do 134 m kw. i położone będą na działkach mierzących od 155 do 401 m kw. Parkowanie aut w tej części możliwe będzie na parkingach naziemnych, część domów będzie miała także wiaty garażowe.

Na terenie części jednorodzinnej powstanie ogrodzony wybieg dla psów.

Projekt inwestycji powstał w gdańskiej pracowni Stalprojekt.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Firma: Inpro
Inpro
Polityka prywatności

Dział Sprzedaży INPRO S.A.

583400... Wyświetl numer
Adres
Gdańsk Jasień
Tadeusza Jasińskiego 

Dział Sprzedaży INPRO S.A.

583400... Wyświetl numer
Adres
Gdańsk Jasień
Tadeusza Jasińskiego 
Powrót do inwestycji
Optima
Optima
Osiedle Optima powstaje na niemal 10-hektarowej działce w intensywnie rozwijającej się części Gdańska. Wokół nie brakuje terenów zielonych dla osób, które...
Zobacz inwestycje