Powrót do inwestycji

Jupiter - piękne mieszkanie 3-pokojowe - 62,45 m2 - sprawdź!

Lokalizacja: Gdańsk Osowa, Galaktyczna 20
Cena
535 000
  • Liczba pokoi
    3
  • Piętro
    1 piętro
  • Rok budowy
    2021 r.
Adres
Gdańsk Osowa
Galaktyczna 20 
Cena za m2
8 566,85
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
62,45 m2

Treść ogłoszenia

JUPITER - WYJĄTKOWE MIESZKANIE 3-POKOJOWE W GDAŃSKU OSOWEJ - WKRÓTCE GOTOWE DO ODBIORU!

Mieszkanie nr 13
Powierzchnia: 62,45 m2
Lokalizacja: Gdańsk Osowa, ul. Galaktyczna 20
Liczba pokoi: 3
Kondygnacja: I piętro
Dodatkowo: balkon
Gotowe: I kwartał 2022

Opis mieszkania:
Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,66 m2) to idealne miejsce na wypoczynek dla całej twojej rodziny. Mieszkanie wyposażono także w dwie bardzo wygodne sypialnie (10,36 m2 i 12,62 m2) oraz ustawną łazienkę (4,70 m2). Komunikację między pomieszczeniami zapewnia praktyczny korytarz (13,01 m2). Do mieszkania przypisany jest dodatkowo ładny słoneczny balkon (4,65 m2). W budynku powstaną praktyczne komórki lokatorskie, a na grodzonym terenie przed budynkiem przygotowane zostaną miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców.

O inwestycji:
Jupiter
to nowa inwestycja mieszkaniowa, którą przygotowujemy dla Państwa w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej 20. W tym nowoczesnym, 4-kondygnacyjnym budynku powstaną 44 wygodne lokale o różnorodnych powierzchniach i układach (od 38 m2 do 66 m2). Znaleźć tu można ustawne mieszkania 2-pokojoweprzestronne lokale 3-pokojowe, a także kilka wyjątkowych mieszkań o charakterze apartamentów.
Jupiter łamie wszelkie schematy - na uwagę zasługuje z pewnością oryginalna, nieszablonowa bryła budynku, której urodę podkreślimy wyrazistym kolorem (biel/szarość/grafit). Ale uroda to nie wszystko, bo przecież najważniejsza jest wygoda mieszkańców. I o tę także zadbamy, instalując w Jupiterze praktyczną windę oraz komórki lokatorskie. A dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu - rowerownia. Teren wokół budynku zostanie odpowiednio zagospodarowany - znajdą się na nim m.in. miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców Jupitera.
Wzorem poprzednich inwestycji, do mieszkań parterowych przypisane będą zielone ogrody, a do mieszkań na najwyższej kondygnacji wyjątkowe widokowe tarasy! Dodatkową zaletą mieszkań w budynku przy Galaktycznej będą też widne łazienki w tych lokalach (okna).

Jupiter to doskonale zlokalizowana inwestycja - powstaje w samym środku Gdańska Osowej, przy ulicy Galaktycznej 20. To miejsce dzieli zaledwie parę kroków od ulicy Wodnika, będącej centralną ulicą tej dzielnicy. Tak dobre położenie to gwarancja sprawnej komunikacji i szybkiego dostępu do wszystkich ważnych punktów infrastruktury miejskiej. Z ulicy Galaktycznej bardzo szybko dotrzeć można m.in. do marketu Lidl, centrum handlowego oraz szkoły podstawowej. Jednocześnie, położenie budynku w trzeciej linii zabudowy gwarantuje spokój i ciszę wszystkich mieszkańców Jupitera.

Osowa wciąż stawia na rozwój - powstają tu kolejne ulice, rozbudowywane i remontowane są dotychczasowe ciągi komunikacyjne (m.in. ważna dla dzielnicy ulica Koziorożca, wyremontowana w 2020 roku). W Osowej szybko rozwija się transport (przystanki autobusowe, dworzec kolejowy PKM) oraz elementy infrastruktury miejskiej (sklepy, centra handlowe, szkoły publiczne i prywatne). Ta dzielnica to także wyjątkowe miejsce dla osób aktywnych - dla mieszkańców dostępna jest m.in. hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, kluby fitness, siłownie oraz młodzieżowy skate-park. Warto też wspomnieć o dwóch pięknych jeziorach położonych w granicach Osowej oraz Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, z którym graniczy Osowa.

Jupiter będzie gotowy do zamieszkania w I kwartale 2022 roku.
 

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności

Inwestycje Pomorskie Domy

Zagaje

Zagaje

6 ogłoszeń

Pomorskie Domy

Gdańsk Ujeścisko, ul. Warszawska

32 do 66 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Viva

Viva

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Junony

35 do 62 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Trevo

Trevo

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Homera

33 do 74 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
 Ego

Ego

Pomorskie Domy

Gdańsk Łostowice, ul. Wielkopolska 2

143.1 do 150.5 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Dariusz Malottke

607607... Wyświetl numer
Adres
Gdańsk Osowa
Galaktyczna 20 

Nie interesują mnie oferty biur nieruchomości

Powrót do inwestycji
Jupiter
Jupiter
Lokalizacja inwestycji zapewnia możliwość szybkiego dotarcia do przystanków komunikacji miejskiej, szkoły podstawowej, przedszkoli, sklepów, punktów...
Zobacz inwestycje