Oferty deweloperów - prezentacja ogłoszenia

Kamienice Malczewskiego 2 - Gdańsk Centrum, ul. Sołecka 5 - 42.26 m2

Gdańsk, Siedlce

Kontakt

Opiekun inwestycji
deweloper / agencja
+48 Wyświetl numer

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Wysyłam wiadomość.
Polityka prywatności
405 447
42,26 m2
9 594,00 zł/m2
Gdańsk Siedlce
Malczewskiego/sołecka pokaż na mapie
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
42,26 m2
Cena za m2
9 594
Liczba pokoi
2
Piętro
parter
Termin wydania
gotowe
Typ ogrzewania
centralne z sieci miejskiej
Dodatkowe informacje
Garaż, Winda, Taras, Miejsce parkingowe
NOWY ETAP SPRZEDAŻY - Ostatnie 3 budynki w ofercie
Z przyjemnością informujemy, że ruszyła sprzedaż mieszkań w ostatnich trzech budynkach na inwestycji Kamienice Malczewskiego 2 (Gdańsk, ul. Sołecka 5). Nowa oferta to 54 mieszkań w metrażu od 42 do 107m/2 gotowych do odbioru pod koniec 2019 roku i na początku 2020 roku.
Lokaliazcja w samym środku Gdańska
Tylko 1km dzieli Kamienice od obecnego centrum Gdańska, zaś do historycznego centrum, ul. Świętego Ducha, odległość wynosi 2km. Kilkanaście minut wystarczy aby dojść do Śródmieścia, galerii handlowych, biur, urzędów, teatru, restauracji czy kina. Bliskość miejskiej infrastruktury, szkół, przedszkoli oraz przychodni pozwala mieszkańcom oszczędzać czas oraz umożliwia częstsze korzystanie z rozrywek kulturalnych i sportowych Gdańska.
NISKA, KAMERALNA ZABUDOWA
Kamienice Malczewskiego 2 to kameralne osiedle na które składa się 9 budynków dwu- i trzypiętrowych, w których zaprojektowano od 12 do 14 mieszkań oraz 6 domów jednorodzinnych. Usytuowanie inwestycji na słonecznym wzgórzu gwarantuje malowniczy widok na panoramę miasta.
ARANŻACJA WNĘTRZ W STYLU ART
Ideą projektu aranżacji wnętrz jest wyeksponowanie w holach galerii nowoczesnych obrazów, namalowanych przez studentów, absolwentów gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych.
NOWOCZESNA, ATRAKCYJNA ARCHITEKTURA
Projekt uwzględnia urbanistykę sąsiadującej zabudowy, został wzbogacony o nowoczesne rozwiązania, które harmonijnie wkomponują inwestycję w dzielnicę bliską śródmieścia Gdańska.
ATRAKCYJNE TERENY REKREACYJNE
Kamienice Malczewskiego oferują także wysoki standard wykończenia terenów osiedlowych z innowacyjnie zaprojektowanym dziedzińcem oraz oryginalną małą architekturą.
ORYGINALNA ARCHITEKTURA
Inspirowana >BEZPIECZEŃSTWO W STANDARDZIE
Inwestycja jest ogrodzona, a w strefie wejścia i w mieszkaniach jest zainstalowany system wideo-domofonów.
CERTYFIKAT JAKOŚCI
Terminowość, wysoką jakość zapewnia Generalny Wykonawca - Allcon Budownictwo. Własne wykonawstwo gwarantuje również sprawnie funkcjonujący systemem gwarancyjny.
WARTOŚĆ DODANA
Cena obejmuje: tarasy/ogródki przy mieszkaniach parterowych. Wyłożone płytkami mrozoodpornymi duże balkony lub trasy w mieszkaniach i apartamentach na wyższych kondygnacjach. Pomieszczenia na wózki i rowery, myjnia dla rowerów. Ponadnormatywna wysokość mieszkań i apartamentów – 2.70 m.

Opis inwestycji

Kamienice Malczewskiego 1 i 2

Kamienice Malczewskiego to powstające w kilku etapach osiedle w rejonie ul. Malczewskiego i Sołeckiej w Gdańsku. Do ścisłego centrum Gdańska jest stąd zaledwie kilka kilometrów. Do mieszkań na pa...

czytaj więcej»

Oferta firmy

Gdynia
Łużycka 6
58... Wyświetl numer
605 Wyświetl numer
  • numer ogłoszenia: 62187808
  • data wprowadzenia: 11 stycznia 2019
  • aktualizacja: 20 lutego 2019
  • wyświetleń: 520
  • wyświetleń na liscie: 113 937