Oferty deweloperów - prezentacja ogłoszenia

Mieszkanie 3 pokojowe - Odbiór 2019r. M.nr.08

Gdańsk, Łostowice
Ogłoszenie nieaktualne
399 322
73,27 m2
5 450 zł/m2
Gdańsk Łostowice
Niepołomicka 52
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
73,27 m2
Cena za m2
5 450
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter w budynku
2
Rok budowy
2019 r.
Termin wydania
2019
Typ ogrzewania
Miejskie
Dodatkowe informacje
Balkon, Miejsce parkingowe, Internet, Aneks kuchenny, Kablówka, Podjazd dla niepełnosprawnych, Światłowód, Osiedle zamknięte

Osiedle Vivere Verde to miejsce, które chętnie nazwiesz domem. Zlokalizowane jest przy ul. Niepołomickiej w zielonej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice - Gdańsk Południe.
Tworząc jego koncepcję byliśmy zainspirowani otoczeniem, które sprzyja aktywnemu wypoczynkowi w kontakcie z naturą. Wkomponowanie inwestycji w pokryte zielenią pagórki południowego Gdańska nadało naszym działaniom właściwy kierunek.

Vivere Verde to kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie przestrzeni wspólnych również wewnątrz budynków. Oferujemy funkcjonalne mieszkania w metrażu od niespełna 35 m kw. do przeszło 78 m kw., w tym również mieszkania dwupoziomowe.
Inwestycja zapewnia wiele praktycznych rozwiązań, takich jak balkony, tarasy, komórki lokatorskie, miejsca parkingowe w halach garażowych lub w zewnętrznej przestrzeni parkingowej.
Jesteśmy przekonani, że cechy inwestycji, jej lokalizacja i sposób, w jaki łączy się z otoczeniem stanowią nie tylko wspaniałe warunki do życia, ale również do funkcjonowania zintegrowanej społeczności.
Dołożyliśmy wielu starań, aby przestrzeń wspólna zachęcała do spędzania czasu razem, do wspólnego biesiadowania przy grillu, zabawy z dziećmi nad wodą, relaksu w otoczeniu zieleni, a w przyszłości do współtworzenia osiedlowego punktu dostawy zdrowej żywności. Wokół wzbogacającego krajobraz stawu znajduje się park sensoryczny, altany i strefa grillowa.
Na terenie osiedla nie zabraknie oczywiście placu zabaw, a bezpieczeństwo zapewnia ogrodzony, monitorowany teren z kontrolującymi ruch szlabanami.
W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się infrastruktura pozwalająca na zrobienie codziennych zakupów, nowoczesny żłobek i przedszkole, jak również szkoła podstawowa.

Opis inwestycji

Vivere Verde

Inwestycja zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Powstaje w miejscu, gdzie przed laty inwestycję zainicjował inny deweloper. Jeszcze kilka lat temu były to obrzeża mi...

czytaj więcej»
  • numer ogłoszenia: 62829123
  • data wyróżnienia 21 października 2019
  • data wprowadzenia: 29 sierpnia 2019
  • aktualizacja: 5 listopada 2019
  • wyświetleń: 452
  • wyświetleń na liscie: 9 308