Mieszkanie - Gdynia Orłowo

Lokalizacja: Gdynia Orłowo, Kiedronia Józefa
Cena
2 330 621
 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  2
 • Rok budowy
  2019 r.
Adres
Gdynia Orłowo
Kiedronia Józefa 
Cena za m2
18 886,72
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
Wl03565
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
123,40 m2
Typ ogrzewania
C. o. miejskie
Dodatkowe informacje
 • Garaż
 • Winda
 • Taras
 • Piwnica
 • Internet

Treść ogłoszenia

Absolutnie wyjątkowa oferta! Apartament w prestiżowej i kameralnej inwestycji usytuowanej nieopodal orłowskiego Molo i morza!

Nowe Orłowo jest kameralnym, prestiżowym osiedlem, które tworzą dwu i trzy - piętrowe budynki. Przypominają luksusowe wille otoczone ogrodem. Mieszkania na parterze mają ogródki, a na ostatnich piętrach tarasy.

Nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona wyposażona w system monitoringu. Miejsca postojowe znajdują się w hali garażowej, do której zjedziemy windą z każdego poziomu budynku.

Na terenie osiedla funkcjonuje kompleks fitness tylko dla mieszkańców. Jest tu sala ćwiczeń z urządzeniami do treningu siłowego, sauny oraz sala klubowa ze stołem bilardowym.

Inwestycja Nowe Orłowo położone jest w nadmorskiej, letniskowej części Orłowa. Zaledwie kilka minut wystarczy, aby dojść na brzeg morza, cieszyć się plażą, kąpielą czy spacerem. Można zapatrzyć się w fale na najstarszym w Europie molo lub usiąść w nadmorskiej kafejce.

Ponad Nowym Orłowem góruje rezerwat przyrody z charakterystycznym klifem i szlakami do spacerów.

W Orłowie znajduje się wszystko co zaspakaja codzienne potrzeby - od świeżego pieczywa po dobra luksusowe. Można pieszo wybrać się do pobliskich sklepów i centrum handlowego. Blisko inwestycji znajdują się przedszkole i szkoły, lekarze czy apteka.

Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do Sopotu i Gdańska.

Zapraszamy do prezentacji dostępnych apartamentów! Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności
+48883... Zadzwoń
Katarzyna Osiecimska
Adres
Gdynia Orłowo
Kiedronia Józefa 
Ważne jeszcze 364 dni (do 26.09.2021)
welcomeapartment.pl

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz