• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Powrót do inwestycji

Młyny Gdańskie - Gdańsk, ul. Malczewskiego - 61.69 m2

Lokalizacja: Gdańsk Siedlce, Malczewskiego
Cena
797 247
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  3
Adres
Gdańsk Siedlce
Malczewskiego 
Cena za m2
12 923,44
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Czerwiec 2023
Powierzchnia
61,69 m2
Typ ogrzewania
Centralne z sieci miejskiej
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Winda

Treść ogłoszenia

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,69 m2, z ekspozycją północno-zachodnią jest usytuowane na III piętrze. Salon z aneksem kuchennym (25,89m2) posiada dwa wyjścia na balkony o powierzchniach 7,20 m2 oraz 9,37 m2. W mieszkaniu zaprojektowano 2 sypialnie (9,73m2 i 11,40m2), każda z wyjściem na większy balkon oraz przestronną łazienkę (4,68m2). Prestiżowa inwestycja Młyny Gdańskie znajduje się na gdańskich Siedlcach. Wyróżniającym elementem osiedla jest koło młyńskie w centralnym punkcie nawiązujące do historycznej roli tego terenu. Na terenie inwestycji znajduje się fitness, sala kardio i sala klubowa ze stołem bilardowym oraz przestrzeń dla dzieci.
Historyczna wartość
Projektanci inwestycji zainspirowani średniowiecznym Wielkim Młynem w Gdańsku, młynami nad Potokiem Siedleckim, ceglaną zabudową neogotyckiego gmachu VIII LO i pobliskiej okolicy, podjęli się opowiedzenia historii współczesną architekturą.

Przemyślana całość ujęta w zamknięty kompozycyjnie kwartał, przywodzi na myśl układ urbanistyczny odbudowanego po wojnie Starego Miasta.
Wysoki komfort i bezpieczeństwo
Młyny Gdańskie oferują szeroki wybór mieszkań od 1 do 5-pokojowych o przemyślanych i funkcjonalnych rozkładach, w metrażach od 25 do 122 m2. Największe apartamenty będą posiadały ekspozycję na 3 strony świata, natomiast powierzchnia ogródków sięgać będzie nawet 220 m2.
Bezpieczeństwo na tym kameralnym osiedlu zapewni kontrola dostępu oraz podgląd z kamer. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców będzie strefa rekreacyjno-klubowa w centralnej części osiedla oraz lokale usługowe zaplanowane od strony ulicy Malczewskiego.
HARMONIA I SPOKÓJ
Dziedziniec to spójna kompozycyjnie przestrzeń, nawiązująca do dawniej istniejących tu wiśniowych sadów oraz okolicznych winnic. Wyznaczają go 3 place. Pierwszy z nich, otoczony ozdobnymi trawami, krzewami oraz niskimi drzewami, pozwoli wyciszyć się i oderwać od codzienności. Geometryczne ścieżki oraz wodna kaskada prowadzą do serca inwestycji - drugiego placu przed strefą rekreacyjno-klubową. To właśnie tu wyeksponowano wprawione w ruch koło młyńskie. Z najwyżej położonego trzeciego placu, rozpościera się piękny widok na wewnętrzną przestrzeń osiedla z kaskadowo ułożonymi placami.
MIASTO NA WŁASNYCH ZASADACH
Bogata oferta kulturalna, wysoka jakość życia i atrakcyjny rynek pracy sprawiają, że Gdańsk jest wymarzonym miejscem do zamieszkania. Dynamiczny rozwój miasta poszerza paletę możliwości spędzania wolnego czasu i ciągłego rozwoju. Jak magnes przyciąga specjalistów, przedsiębiorców, ludzi sztuki i nauki, studentów oraz turystów. Na ulicy Malczewskiego, niecałe 2 km od Śródmieścia, powstaje prestiżowa inwestycja Młyny Gdańskie. Osiedle łączy w sobie zalety mieszkania w centrum miasta z ciszą i spokojem zielonej enklawy.
Koneser życia
Młyny Gdańskie zaprojektowano z myślą o koneserach codzienności, ceniących jakość w każdym aspekcie życia. Stylowo urządzona strefa klubowa zachęca do spotkań z przyjaciółmi przy dobrej kawie, czy podczas partii bilarda. W pełni wyposażona sala fitness oraz strefa kardio pozwolą zadbać o zdrowie i formę w dogodnym momencie.
Z pasji do architektury
Młyny Gdańskie to cztery, kameralne budynki wkomponowane w miejską przestrzeń. Nowy budynek, domykając pierzeję ulicy Malczewskiego, oddziela prywatną przestrzeń mieszkańców. Reprezentacyjna strefa wejścia, nawiązująca do historycznie istniejących tu niegdyś bram, prowadzi na wewnętrzny dziedziniec - miejsce odpoczynku i regeneracji. Dbajac o prywatność mieszkańców budynki rozplanowano z oddechem, w dużej odległości od siebie. Wykorzystanie układu kaskadowego terenu zapewnia zaś dużo światła.
Wyrafinowane wnętrza
Inwestycja wita reprezentacyjnym lobby utrzymanym w duchu ponadczasowej elegancji. Główną rolę w tym przeszklonym portalu odgrywa światło, akcentując przestrzeń, uwydatniając kolorystyczne oraz strukturalne połączenia.
Niepowtarzalność Młynów Gdańskich podkreślona jest w częściach wspólnych poprzez kontrastujące ze sobą zestawienia, stylowe detale i szlachetne materiały. Kamienny granit czy gres barwiony w masie przełamane są ciepłym drewnem oraz cegłą.
Certyfikat Jakości
ALLCON od blisko 30 lat dąży do podnoszenia jakości i atrakcyjności swoich inwestycji. Realizacje dewelopera zostały wielokrotnie docenione m.in. przez jury Budowy Roku oraz uczestników plebiscytu organizowanego przez trojmiasto.pl na “Najciekawszą inwestycję mieszkaniową w Gdańsku”. Flagowa inwestycja Tarasy Bałtyku zdobył nagrodę Award Winner oraz FIVE STAR w prestiżowym konkursie European Property Awards 2019-2020. To wyróżnienie to znak perfekcji dla międzynarodowej branży nieruchomości i architektury.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności

Inwestycje ALLCON Osiedla

Nowa Dąbrowa

Nowa Dąbrowa

ALLCON Osiedla

Gdynia Dąbrowa, ul. Rdestowa Mapa

27 do 95 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Atrium Oliva

Atrium Oliva

ALLCON Osiedla

Gdańsk Oliwa, ul. Bażyńskiego Mapa

36 do 128 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Linea

Linea

69 ogłoszeń

Linea

69 ogłoszeń

ALLCON Osiedla

Gdańsk Jasień, al. Pawła Adamowicza Mapa

40 do 185 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Martyna Welk

+48605... Wyświetl numer
Adres
Gdańsk Siedlce
Malczewskiego 
Powrót do inwestycji
Młyny Gdańskie
Młyny Gdańskie
Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy i tramwaje). Szybko można stąd wyjechać także na obwodnicę,...
Zobacz inwestycje