• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Powrót do inwestycji

Murapol Osiedle Ambro Gdańsk 2.A.3.05

Firma: Murapol
Lokalizacja: Gdańsk Łostowice, Świętokrzyska
Zapytaj o cenę
 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  3
Adres
Gdańsk Łostowice
Świętokrzyska 
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
59,10 m2

Treść ogłoszenia

Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury dzielnicy Łostowice. Z ulicy Ateny dojechać można zarówno do centrum Gdańska (także komunikacją miejską), jak i do Obwodnicy Trójmiasta, co zapewnia komfortowe poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej.

Projekt obejmuje trzy pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne z podziemnymi halami garażowymi. Powstanie w nich 115 miejsc postojowych, dodatkowe 113 miejsc zaplanowano na parkingach naziemnych.

Na terenie osiedla powstanie strefa rekreacji z siłownią plenerową, plac zabaw oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych. Właściciele jednośladów do dyspozycji będą mieli zadaszoną wiatę ze stojakami do przypięcia rowerów. W ramach terenów zielonych wypełniających osiedle zaplanowane zostały ogrody deszczowe, które wesprą gospodarowanie wodami opadowymi.

W sumie w ramach inwestycji powstanie 190 mieszkań - od kawalerek po lokale czteropokojowe. Wszystkie będą miały balkony, a lokale na parterze przydomowe ogródki. Zgodnie ze standardem stosowanym przez Murapol zostaną one wyposażone w pakiet antysmogowy, czyli układ filtrów chroniący wnętrze mieszkania przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, a nawet alergenami i owadami. W budynkach zostanie wdrożona technologia Home Management System, pozwalająca na korzystanie z rozwiązań smart home.

Autorem projektu jest Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowo-architektoniczna należąca do dewelopera.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Firma: Murapol
Murapol
Polityka prywatności

Murapol

Adres
Gdańsk Łostowice
Świętokrzyska 

Murapol

Adres
Gdańsk Łostowice
Świętokrzyska 
Powrót do inwestycji
Osiedle Ambro
Osiedle Ambro
Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury dzielnicy Łostowice. Z ulicy Ateny dojechać można zarówno do...
Zobacz inwestycje