• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Powrót do inwestycji

Nowa Dąbrowa - Gdynia, ul. Rdestowa - 78.56 m2

Lokalizacja: Gdynia Dąbrowa, Rdestowa
Cena

735 263

 • Liczba pokoi
  4
 • Piętro
  1
Adres
Gdynia Dąbrowa
Rdestowa 
Cena za m2

9 359,25

Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Grudzień 2024
Powierzchnia
78,56 m2
Typ ogrzewania
Centralne z sieci miejskiej
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Winda

Treść ogłoszenia

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76,56 m2, z ekspozycją południowo-zachodnio-północną, usytuowane na pierwszym piętrze. Salon z aneksem kuchennym (26,70 m2) posiada wyjście na balkon (7,50 m2). W mieszkaniu znajdują się trzy sypialnie, dwie z ekspozycją północną (9,83 m2 oraz 10,92 m2) oraz jedna z ekspozycją zachodnią (11,84 m2), łazienka (4,73 m2) oraz WC (2,69 m2). Całość dopełnia przedpokój (11,85 m2) z miejscem na szafę w zabudowie.
Komfortowo
Nowa Dąbrowa to więcej niż mieszkania: to wygoda życia na samowystarczalnym, zielonym osiedlu, harmonijnie łączącym funkcję mieszkaniową, usługową i wypoczynkową. W pierwszym etapie powstanie 5 budynków z halą garażową i mieszkaniami o powierzchni od 36 do 95 mkw z przestronnymi balkonami, atrakcyjnymi loggiami i tarasami.
Wygodnie
Nowa Dąbrowa powstaje u zbiegu głównych tras aglomeracji, zaledwie 500 metrów od wjazdu na drogę ekspresową. Łatwo stąd dojechać na Kaszuby, nad morze, do innych dzielnic Trójmiasta, czy nawet do Warszawy. Podróż na lotnisko trwa tylko 20 minut. Spod osiedla kursują bezpośrednie autobusy do centrum Gdyni i Sopotu oraz do Gdańska-Oliwy. Liczne ścieżki rowerowe prowadzą na plażę, nad jeziora i do Śródmieścia.
Miejsko
Przyszli mieszkańcy będą korzystać z komfortu samowystarczalnego osiedla z własną, wzorowaną na Świętojańskiej, tętniącą życiem ulicą handlową i wielofunkcyjnym placem – sceną lokalnych wydarzeń. Na parterach przewidziano przestrzeń na handel i gastronomię. W pierwszym etapie powstaną 24 lokale o powierzchni od 28 do 147 m2 wraz z miejscami parkingowymi. Całość dopełnią zielone podwórka, skwerki i placyki.
Naturalnie
Przeciwwagą dla miejskiej zabudowy będzie wszechobecna roślinność, stanowiąca naturalny filtr i wyciszenie. Zachowany zostanie istniejący starodrzew, wprowadzane będą tylko gatunki rodzime. Dzięki nowym nasadzeniom zieleń rosnącego tu lasu płynnie wniknie pomiędzy budynki, stając się organiczną częścią osiedla. Nowa Dąbrowa to połączenie zalet życia w mieście i mieszkania w otoczeniu przyrody.
Rekreacyjnie
Jedną z atrakcji Nowej Dąbrowy będzie las zaadoptowany na jedyny w swoim rodzaju Park Leśny. Na terenie osiedla każdy znajdzie coś dla siebie: zielone oazy spokoju, niezwykłe place zabaw, przestrzeń dla biegaczy i spacerowiczów. W okolicy jest miejsce na ognisko z przyjaciółmi, wieża widokowa na wzgórzu Donas oraz niezliczone trasy piesze i rowerowe w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Miłośników jazdy konnej ucieszy znajdująca się niedaleko stadnina koni.
Ponadczasowo
Starannie zaprojektowane i wykończone części wspólne sprawią, że od razu po wejściu do budynku mieszkańcy poczują się jak w domu. Na nastrój pozytywnie wpłynie klimatyczne oświetlenie oraz ciepłe barwy zastosowane w przestronnych, jasnych korytarzach i na klatkach schodowych. Nowoczesne windy i trwałe materiały pozwolą cieszyć się niezmiennym komfortem przez wiele lat mieszkania w Nowej Dąbrowie.
Ceniony deweloper
ALLCON to jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, zawdzięczający swój sukces solidnym finansom, terminowości i wiarygodności oraz 30-letniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości. Podnosząc atrakcyjność swoich inwestycji, ALLCON dba o ekologię i jakość życia, co potwierdza prestiżowy certyfikat BREEAM i liczne nagrody, m.in. European Property Awards czy nagroda I stopnia w konkursie Budowa Roku 2020.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności

Katarzyna Cieślak

+48605... Wyświetl numer
Adres
Gdynia Dąbrowa
Rdestowa 
Powrót do inwestycji
Nowa Dąbrowa
Nowa Dąbrowa
Ze względu na lokalizację nowo powstającego osiedla przyszli mieszkańcy Nowej Dąbrowy będą mogli cieszyć się codziennym kontaktem z naturą - osiedle...
Zobacz inwestycje