Powrót do inwestycji

Nowość: Zagaje - mieszkanie 3-pokojowe (56,59 m2) z balkonem

Lokalizacja: Gdańsk Ujeścisko, Warszawska
Cena
535 000
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  2 piętro
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Ujeścisko
Warszawska 
Cena za m2
9 453,97
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
I kwartał 2023
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
56,59 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Winda
 • Miejsce parkingowe
 • Komórka lokatorska
 • Rowerownia

Treść ogłoszenia

Nowość: Zagaje - wyjątkowe mieszkania w Gdańsku – ul. Warszawska – sprawdź!

Mieszkanie nr 26
Powierzchnia: 56,59 m2
Liczba pokoi: 3
Kondygnacja: II piętro
Dodatkowo: balkon
Gotowe: I kwartał 2023

Opis mieszkania:
Centralnym miejscem tego mieszkania jest duży pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,95 m2). Mieszkanie wyposażono także w dwie bardzo wygodne sypialnie (11,08 m2 i 10,23 m2) oraz ustawną łazienkę (4,04 m2). Komunikację między pomieszczeniami zapewnia praktyczny korytarz (7,92 m2). Do mieszkania przynależy duży słoneczny balkon (7,13 m2). W budynku powstaną praktyczne komórki lokatorskie, cichobieżna winda, a przed budynkiem przygotowane zostaną miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców.

Opis inwestycji:
Zagaje to nasz nowy projekt mieszkaniowy, który realizujemy dla Państwa w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko, na rogu ulic Białostockiej i Warszawskiej. W czterokondygnacyjnym budynku powstaną wygodne 2- i 3-pokojowe mieszkania o różnorodnych układach i powierzchniach (od 32 m2 do 66 m2). Do każdego z mieszkań parterowych przypisany jest piękny zielony ogród. Doskonale prezentują się także mieszkania na wyższych kondygnacjach, każde z nich ze słonecznym balkonem.

Dla większego komfortu mieszkańców, w budynku dostępne będą praktyczne komórki lokatorskie (poziom: -1), a na każdą z kondygnacji będzie się można dostać cichobieżną windą. Przygotujemy także zewnętrzny parking z miejscami postojowymi do wyłącznego korzystania przez mieszkańców budynku Zagaje. Każdy będzie mógł także korzystać z praktycznej rowerowni.

Cały teren osiedla będzie odpowiednio oświetlony i starannie zagospodarowany - zadbamy o istniejący drzewostan oraz, charakterystyczną dla tego miejsca, naturalną zieleń, podbijając jej urodę poprzez dodatkowe nasadzenia (w tym - ogrody deszczowe). Przygotujemy tu także niewielki park, w którym mieszkańcy osiedla będą mogli spędzać wolne chwile.

Budynek ma zwartą, ale bardzo ciekawą architektonicznie bryłę. By podkreślić jej urodę, wybrane fragmenty elewacji pokryte zostaną naturalnym drewnem. Ten szlachetny materiał wykorzystamy także na klatce schodowej, by jeszcze silniej podkreślić ścisły związek naszej inwestycji z naturą. Podłogi na klatkach schodowych wyłożone zostaną gustownym gresem, a ściany zdobić będą tafle luster i kolorowe postery z grafikami nawiązującymi do natury i zieleni - tak, by części wspólne budynku Zagaje cieszyły wszystkich jego mieszkańców.

Zagaje to inwestycja o doskonałej lokalizacji - powstaje w tętniącej życiem dzielnicy Gdańska, Ujeścisku, z bezpośrednim dostępem do wszystkich ważnych ciągów komunikacyjnych. Zaledwie parę minut dzieli to miejsce od Alei Armii Krajowej, która spina ze sobą dzielnice Jasień oraz Chełm, łatwo dostać się stąd także do trójmiejskiej Obwodnicy - szybko doprowadzi do niej ulica Jabłoniowa, będąca przedłużeniem ulicy Warszawskiej. Warto także pamiętać o, biegnącej nieopodal, Alei V. Havla, która prowadzi do Łostowic oraz na gdańską Orunię. Przez każdą z tych ulic przebiegają liczne linie autobusowe, co zapewnia szybki dostęp do centrum Gdańska. A już wkrótce dzielnica zyska dodatkowy atut - nową linię tramwajową (Nowa Warszawska). Dzięki niej znacznie skróci się czas dojazdu z południowych dzielnic miasta do centrum.

Ale dobra komunikacja to nie wszystko, bo Ujeścisko jest dzielnicą w pełni wystarczalną, ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Zagaje dostępne są szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki, a także liczne pasaże handlowe, markety i punkty usługowe. Nie brak tu także terenów zielonych - w pobliżu ulicy Białostockiej dostępny jest m.in. Jar Wilanowska, największy zielony teren w tej części miasta. Na terenie dzielnicy dostępne są także mniejsze parki i skwery, siłownie miejskie, a także liczne ścieżki rowerowe.

Zgodnie z planem, inwestycja Zagaje będzie gotowa do zamieszkania w I kwartale 2023 roku.

 

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności

Inwestycje Pomorskie Domy

Viva

Viva

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Junony

35 do 62 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Jupiter

Jupiter

3 ogłoszenia

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Galaktyczna 20

39 do 69 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Trevo

Trevo

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Homera

33 do 74 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
 Ego

Ego

2 ogłoszenia

Pomorskie Domy

Gdańsk Łostowice, ul. Wielkopolska 2

143.1 do 150.5 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Barbara

607607... Wyświetl numer
Adres
Gdańsk Ujeścisko
Warszawska 

Nie interesują mnie oferty biur nieruchomości

Powrót do inwestycji
Zagaje
Zagaje
Inwestycja Zagaje powstaje na Ujeścisku. Oznacza to bezpośredni dostęp do wszystkich ważnych ciągów komunikacyjnych, przede wszystkim al. Armii Krajowej,...
Zobacz inwestycje