Oferty deweloperów - prezentacja ogłoszenia

Osiedle BEAUFORTA OB/3/1/05

Gdynia, Pogórze

Kontakt

Anna Tuszyńska
587701 Wyświetl numer

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Wysyłam wiadomość.
Polityka prywatności
469 625
81,25 m2
5 780 zł/m2
Gdynia Pogórze
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
81,25 m2
Cena za m2
5 780
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter w budynku
3
Termin wydania
IV kw. 2020
Typ ogrzewania
miejskie
Dodatkowe informacje
Balkon, Winda, Miejsce parkingowe, Internet, Aneks kuchenny, Kablówka, Światłowód, Komórka lokatorska
Już od dziesięciu lat na terenie Pogórza powstaje nowa dzielnica potocznie nazywana Gdynią Północ. Pierwszym dużym osiedlem w tym rejonie było Osiedle Morskie, którego realizacja zakończyła się w 2015 r. Dopełnieniem tego projektu było osiedle Nowe Morskie, którego wszystkie budynki zostały oddane do użytkowania na początku bieżącego roku. Osiedla Beauforta z założenia będzie nowoczesnym, przyjaznym mieszkańcom i najbardziej prospołecznym osiedlem, które powstanie na terenie rejonu Gdyni Północnej - Pogórza.

Na terenie inwestycji zaplanowano kilkanaście fantastycznych atrakcji umożliwiających zabawę, integrację międzysąsiedzką i wspólne spędzanie czasu wszystkim grupom wiekowym. Od pełnego energii ruchu na świeżym powietrzu po relaks i wyciszenie. Unikalna przestrzeń wspólna będzie zachęcała dzieci do wyjścia na podwórko, a ich rodziców do aktywnego spędzania czasu z pociechami i sąsiadami niezależnie od pogody. Niewątpliwym atutem osiedla będzie Port Beauforta stanowiący zadaszoną wiatę z atrakcjami takimi jak gry zręcznościowe czy stanowiska do gier planszowych. W zielonej części Osiedla Beauforta zlokalizowane będą zewnętrzne udogodnienia dla sportowców - boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna oraz strefę crossfitu. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców przewidziano nietuzinkowe obiekty służące świetnej zabawie na powietrzu: ścianka wspinaczkowa, skate park, tyrolka, pająk z lin oraz ping-pong. Najmłodsi będą mogli aktywni spędzać czas na placu zabaw lub rozwijać swoją wyobraźnię w domku dla dzieci dającym możliwość zabawy także w deszczowe dni. Dodatkowo dla starszej części mieszkańców przewidziano strefę relaksu, która znajdować się będzie bezpośrednio w przy oczku wodnym.

Osiedle wyróżniać będzie kameralna zabudowa nawiązująca pod względem architektury do zabudowy nadmorskich kurortów oraz przemyślana i przyjazna mieszkańcom przestrzeń publiczna pozwalająca ciekawie spędzić czas na osiedlu bez względu na porę roku. Na terenie inwestycji przewidziano 24 budynki o niskiej zabudowie, których proste i nowoczesne kształty swobodnie wkomponowują się w otaczającą zieleń. Kameralność zamieszkania zagwarantują duże przestrzenie pomiędzy budynkami. Na parterach wybranych budynków znajdować się będą lokale usługowe.

Termin realizacji inwestycji:

Budynek B4, B5 - odbiór lokali IV kw. 2019
Budynek B6, B7 - odbiór lokali I kw. 2020
Budynek B12, B13, B14 - IV kw. 2020

Więcej o inwestycji: https://www.eurostyl.com.pl/osiedlebeauforta.html

Biuro sprzedaży GDYNIA
Ul. Łużycka 8A
81-537 Gdynia

Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 14.00

Oferta firmy

Gdańsk
Leszczynowa 6
587701 Wyświetl numer
  • numer ogłoszenia: 62788897
  • data wprowadzenia: 14 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 11
  • wyświetleń na liscie: 730