Oferty deweloperów - prezentacja ogłoszenia

Osiedle Beauforta OB/2/1/01

Gdynia, Pogórze

Kontakt

Anna Tuszyńska
58  Wyświetl numer

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Wysyłam wiadomość.
Polityka prywatności
366 420
61,07 m2
6 000 zł/m2
Gdynia Pogórze
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
61,07 m2
Cena za m2
6 000
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter w budynku
3
WYBRANE MIESZKANIA TANIEJ DO 13 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

 Sprawdź oferty specjalne: https://www.eurostyl.com.pl/ofertyspecjalne.html?utm_source=ogloszenia&utm_medium=trojmiasto&utm_campaign=OBF&utm_term=luty-2019

Na terenie inwestycji zaplanowano kilkanaście fantastycznych atrakcji umożliwiających zabawę, integrację międzysąsiedzką i wspólne spędzanie czasu wszystkim grupom wiekowym. Od pełnego energii ruchu na świeżym powietrzu po relaks i wyciszenie. Unikalna przestrzeń wspólna będzie zachęcała dzieci do wyjścia na podwórko, a ich rodziców do aktywnego spędzania czasu z pociechami i sąsiadami niezależnie od pogody. Niewątpliwym atutem osiedla będzie Port Beauforta stanowiący zadaszoną wiatę z atrakcjami takimi jak gry zręcznościowe czy stanowiska do gier planszowych. W zielonej części Osiedla Beauforta zlokalizowane będą zewnętrzne udogodnienia dla sportowców - boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna oraz strefę crossfitu. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców przewidziano nietuzinkowe obiekty służące świetnej zabawie na powietrzu: ścianka wspinaczkowa, skate park, tyrolka, pająk z lin oraz ping-pong. Najmłodsi będą mogli aktywni spędzać czas na placu zabaw lub rozwijać swoją wyobraźnię w domku dla dzieci dającym możliwość zabawy także w deszczowe dni. Dodatkowo dla starszej części mieszkańców przewidziano strefę relaksu, która znajdować się będzie bezpośrednio w przy oczku wodnym.

Osiedle wyróżniać będzie kameralna zabudowa nawiązująca pod względem architektury do zabudowy nadmorskich kurortów oraz przemyślana i przyjazna mieszkańcom przestrzeń publiczna pozwalająca ciekawie spędzić czas na osiedlu bez względu na porę roku. Na terenie inwestycji przewidziano 24 budynki o niskiej zabudowie, których proste i nowoczesne kształty swobodnie wkomponowują się w otaczającą zieleń. Kameralność zamieszkania zagwarantują duże przestrzenie pomiędzy budynkami. Na parterach wybranych budynków znajdować się będą lokale usługowe.
Termin realizacji inwestycji:

Budynek B4, B5 - odbiór lokali IV kw. 2019
Budynek B6, B7 - odbiór lokali I kw. 2020
Budynek B12, B13, B14 - IV kw. 2020

Więcej o inwestycji: https://www.eurostyl.com.pl/osiedlebeauforta.html

Oferta firmy

Gdańsk
Leszczynowa 6
58  Wyświetl numer
  • numer ogłoszenia: 61325950
  • data wprowadzenia: 15 marca 2018
  • aktualizacja: 2 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2 951
  • wyświetleń na liscie: 138 670