Powrót do inwestycji

Osiedle Kasztanowe Mieszkanie 75C/11 38,12 m2

Lokalizacja: Borkowo, Kasztanowa 75
Cena
255 023
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2020 r.
Adres
Borkowo
Kasztanowa 75
Cena za m2
6 690,01
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Ii kw 2021
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
38,12 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Winda
 • Piwnica
 • Miejsce parkingowe
 • Aneks kuchenny

Treść ogłoszenia

www.necon.com.pl - zapraszamy celem zapoznania się z pełną ofertą mieszkań. Osiedle Kasztanowe to kameralna inwestycja w zacisznej okolicy. Trzy nowoczesne budynki, wyróżniające się eleganckim stylem, znajdują się w bezpiecznej odległości od wielkomiejskiego zgiełku, a w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą, sprawiają, że jest to miejsce idealne do zamieszkania.
W pobliżu nie brakuje sklepów, punktów usługowych oraz placówek edukacyjnych, dlatego dobrze będą się tu czuły rodziny z dziećmi.
Projekt Osiedla Kasztanowego uwzględnia potrzeby wszystkich- małych i dużych mieszkańców. Nie zabraknie więc placu zabaw dla dzieci oraz udogodnień takich jak: przyjaźnie zaaranżowane klatki schodowe, cichobieżne windy, podziemne hale garażowe i komórki lokatorskie.
W nawiązaniu do nazwy osiedla, na terenach wspólnych pojawią się kasztanowce. Lokatorzy będą mogli zrelaksować się w ich cieniu czytając swoją ulubioną książkę lub spędzając czas z przyjaciółmi.
MIESZKANIA
Oferujemy mieszkania 2-5 pokojowe o powierzchni od 38 do 95 m2 - wszystkie o wysokim standardzie wykonania. Ponadto, lokale na parterze połączone są z obszernymi ogrodami o powierzchni nawet do 240 m2, a te na wyższych kondygnacjach posiadają wygodne balkony o metrażu do 9 m2 i przestronne tarasy o powierzchni do 26 m2.
KOMUNIKACJA
Położenie Osiedla Kasztanowego w niewielkiej odległości od obwodnicy trójmiejskiej i obwodnicy południowej oraz trzy linie autobusowe (113, 213, 255) zapewniają bardzo dobre skomunikowanie z innymi częściami Trójmiasta.

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności
583333... Zadzwoń
NECON Deweloper
Adres
Borkowo
Kasztanowa 75
Ważne jeszcze 18 dni (do 16.10.2020)
necon.com.pl/

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Powrót do inwestycji
Osiedle Kasztanowe
Osiedle Kasztanowe
Inwestycja powstaje w okolicy, która w ostatnich latach stała się nową, w pełni zagospodarowaną dzielnicą miasta. Nie brakuje tu sklepów, punktów usługowych,...
Zobacz inwestycje

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz