Powrót do inwestycji

Osiedle Zielone

Firma: Dekpol
Lokalizacja: Gdańsk Szadółki, Potęgowska
Cena
450 000
  • Liczba pokoi
    2
  • Piętro
    3
Adres
Gdańsk Szadółki
Potęgowska 
Cena za m2
6 599
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
31-12-2019
Powierzchnia
68,19 m2
Dodatkowe informacje
  • Balkon
  • Aneks kuchenny

Treść ogłoszenia

MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU!


Osiedle z natury rodzinne! Osiedle Zielone to zespół kameralnych budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie. Dostępność komunikacji miejskiej, a także rozwój infrastruktury pozwala na szybkie i sprawne przemieszczanie się do każdej dzielnicy Gdańska. Duże odległości między budynkami dają duży komfort zamieszkania i prywatność.


Osiedle charakteryzuje nowoczesna architektura i przemyślany układ pomieszczeń w lokalach. Znajdują się tu estetyczne strefy zieleni oraz plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo zaplanowano komórki lokatorskie, miejsca postojowe w hali garażowej oraz zewnętrzne miejsca parkingowe.


To idealne miejsce dla osób wymagających, które cenią sobie wysoką jakość życia i chcą cieszyć się pięknymi widokami. Wszystkie elementy przestrzenne Osiedla Zielonego zostały starannie zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół.


Lokalizacja 


Osiedle Zielone zrealizowane zostało w otoczeniu malowniczej przyrody oraz w pobliżu szkół, przedszkoli, żłobków oraz infrastruktury handlowo-usługowej. Kameralny zespół budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie powstał w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska - na Jasieniu. 


Komunikacja 


Doskonały dostęp do transportu miejskiego, a także bliskość najważniejszych szlaków komunikacyjnych gwarantują szybki i swobodny dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Do przystanku komunikacji miejskiej jest zaledwie 300 metrów. Dojazd samochodem do centrum Gdańska zajmuje około 10-14 minut, a do obwodnicy zaledwie kilka minut. W odległości 2-3 km znajdują się przychodnie. Na dojazd do przedszkoli i szkół trzeba poświęcić tylko ok. 7-10 minut. W odległości ok. 1 km znajduje się Biedronka, Fashion House, Carrefour, OBI, CH Rental Park.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Firma: Dekpol
Dekpol
Polityka prywatności

Oferty z inwestycji Osiedle Zielone

Inwestycje Dekpol

Villa Neptun

Villa Neptun

Dekpol Deweloper

Gdańsk Sobieszewo, ul. Nadwiślańska

28 do 58 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Sol Marina

Sol Marina

Dekpol Deweloper

Wiślinka, ul. Łąkowa

33 do 132 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
538976... Zadzwoń
Adres
Gdańsk Szadółki
Potęgowska 
Ważne jeszcze 364 dni (do 30.10.2021)
dekpol.pl/mieszkania

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Powrót do inwestycji
Osiedle Zielone
Osiedle Zielone
Osiedle Zielone powstaje w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską, na wschód od Jeziora...
Zobacz inwestycje

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz