PB Górski - Mieszkanie B49, 55 m2, piętro 5

Firma: Górski
Lokalizacja: Gdynia, Świętego Piotra 6
Cena
918 720
  • Liczba pokoi
    2
  • Piętro
    5
  • Rok budowy
    2023 r.
Adres
Gdynia
Świętego Piotra 6 
Cena za m2
16 704
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
2023
Liczba pięter w budynku
17
Powierzchnia
55 m2

Treść ogłoszenia

Św. Piotra to luksusowy apartamentowiec oferujący pełen komfort życia, położony w samym sercu Gdyni. 

W ofercie znajdują się dobrze doświetlone, starannie zaprojektowane mieszkania z dużymi balkonami i loggiami. Apartamentom na ostatnich piętrach przestrzeni dodadzą wysokie przeszklone fasady i komfortowe tarasy. Mieszkańcy najwyższych pięter będą mogli również cieszyć się pięknym widokiem na morze.

Inwestycja zapewnia pełen komfort życia i relaks w samym centrum miasta. W strefie wejściowej zaplanowana jest duża ilość zieleni, a w samym budynku mieszkańcy będą mogli cieszyć się takimi udogodnieniami jak części wspólne w wysokim standardzie, portiernia, dwupoziomowy garaż, siłownia z częścią wypoczynkową oraz zieleń rekreacyjna na dachu garażu.

Położenie apartamentów gwarantuje łatwość poruszania się po trójmiejskiej aglomeracji. Inwestycja jest zlokalizowana w odległości 1 km od stacji SKM i PKP Gdynia Główna i około 5 min od Skweru Kościuszki, plaży miejskiej czy Mariny Gdyńskiej. Św. Piotra to idealne miejsce dla miłośników miejskiego życia - w najbliższej okolicy znajdują się kawiarnie, restauracje, bary, kluby fitness, kina czy teatry. 

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Firma: Górski
Górski
Polityka prywatności
607700... Zadzwoń
PB Górski
Adres
Gdynia
Świętego Piotra 6 
Ważne jeszcze 21 dni (do 13.02.2021)
pbgorski.pl

Informacje

Reklama