Oferty deweloperów - prezentacja ogłoszenia

Trevo - Gdańsk - wygodne mieszkanie 3-pokojowe (52 m2) z ogrodem!

Gdańsk, Osowa
Ogłoszenie nieaktualne
375 000
52,04 m2
7 206 zł/m2
Gdańsk Osowa
Homera 
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
52,04 m2
Cena za m2
7 206
Liczba pokoi
3
Piętro
parter
Liczba pięter w budynku
3
Rok budowy
2020 r.
Termin wydania
III kwartał 2021
Typ ogrzewania
gazowe
Trevo (Gdańsk Osowa) - wygodne mieszkanie 3-pokojowe (52,04 m2) ze słonecznym ogrodem (14 m2)

Mieszkanie:
A1
Powierzchnia: 52,04 m2
Liczba pokoi: 3
Kondygnacja: parter
Gotowe: III kwartał 2021

Opis mieszkania:
Ustawny pokój dzienny z aneksem kuchennym (18,97 m2) to doskonałe miejsce wypoczynku dla twojej rodziny. Mieszkanie wyposażono także w dwie wygodne sypialnie (10,19 m2 i 9,10 m2) oraz bardzo dużą łazienkę (4,25 m2). Wejście do pomieszczeń poprzedza praktyczny hol (7,87 m2). Do mieszkania przypisany jest zielony ogród z powierzchnią utwardzoną (14 m2). Można się na niego dostać zarówno z salonu, jak i sypialni.

Opis inwestycji:
Trevo to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Pomorskie Domy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Homera. Na trzech kondygnacjach Trevo powstanie łącznie 55 wygodnych mieszkań o różnorodnych powierzchniach i funkcjonalnych układach (od 33 m2 do 74 m2). Do każdego z lokali parterowych przypisany został piękny, zielony ogród. Mieszkania na wyższych kondygnacjach (I i II piętro) wzbogacone zostały z kolei o duże, słoneczne balkony. Bo Trevo to po prostu wygodne mieszkania!

Budynek podzielony został na dwie klatki schodowe - takie rozwiązanie znacząco ułatwia komunikację. Dodatkowo, Trevo wyposażony będzie w dużą halę garażową oraz dwie nowoczesne windy. W budynku powstaną także praktyczne komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem będzie też wózkarnia i rowerownia. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony (w części) i kompleksowo zagospodarowany.

Na lokalizację Trevo deweloper wybrał gdańską ulicę Homera - jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc Osowej. Główną arterię tej dzielnicy - ulicę Wodnika - dzieli od ulicy Homera jedynie 500 m. Bardzo blisko stąd także do obwodnicy Trójmiasta, co umożliwia sprawne połączenie i dostęp do wszystkich pozostałych dzielnic Gdańska. Warto dodać, że gdańska Osowa nieustannie się rozwija - wciąż powstają tu nowe ulice, szybko rozwija się infrastruktura drogowa (przystanki autobusowe, parkingi i miejsca parkingowe, chodniki i ścieżki rowerowe). Nie bez znaczenia jest także bliskie sąsiedztwo dużych sklepów i sieci handlowych: Selgros cash&carry, Centrum Handlowe Renk i dyskont Biedronka przy ulicy Meteorytowej.

Gdańska Osowa to doskonałe miejsce do życia - na terenie dzielnicy dostępne są liczne przedszkola oraz szkoły, a dla miłośników ruchu i aktywności sportowej dostępne są m.in. kluby fitness, hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, młodzieżowy skate-park oraz liczne ścieżki rowerowe. Warto też pamiętać, że w granicach Osowej położone są dwa piękne jeziora (Jezioro Osowskie i Wysockie), a tuż obok -Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Trevo będzie gotowe do zamieszkania w III kwartale 2021 roku.


 

Opis inwestycji

Trevo

Trevo powstaje w dzielnicy Osowa, niedaleko od głównej arterii dzielnicy, czyli ulicy Wodnika. Blisko stąd do przystanków komunikacji miejskiej, a także do Obwodnicy Trójmiasta, co umożliwia sprawn...

czytaj więcej»
  • numer ogłoszenia: 63521460
  • data wyróżnienia 30 czerwca 2020
  • data wprowadzenia: 27 czerwca 2020
  • wyświetleń: 92
  • wyświetleń na liscie: 8 876