Dom i Nieruchomości - oferty deweloperów, oferty rynku wtórnego, projekty, wnętrza, barometr cen, mapa inwestycji, inwestycje mieszkaniowe, forum budowlane - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Trevo: wygodne mieszkanie 3-pokojowe (41,75 m2) z ogrodem (9 m2)

Gdańsk, Osowa
Ogłoszenie nieaktualne
309 000
41,75 m2
7 401,20 zł/m2
Gdańsk Osowa
Homera Mapka
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
41,75 m2
Cena za m2
7 401
Liczba pokoi
3
Piętro
parter
Liczba pięter w budynku
2
Rok budowy
2020 r.
Termin wydania
III kwartał 2020
Typ ogrzewania
gazowe
Dodatkowe informacje
Garaż, Ogródek, Piwnica, Miejsce parkingowe, Komórka lokatorska
Wygodne mieszkanie 3-pokojowe (41,75 m2) z ogrodem w inwestycji TREVO - Gdańsk Osowa

Mieszkanie: B1
Powierzchnia: 41,75 m2
Liczba pokoi: 3
Kondygnacja: parter
Gotowe: III kwartał 2021

Opis mieszkania:
Pokój dzienny z aneksem kuchennym (15,02 m2) to idealne miejsce do wypoczynku dla całej twojej rodziny. Mieszkanie wyposażono także w dwie sypialnie (7,35 m2 i 7,53 m2) oraz ustawną łazienkę (4,07 m2). Wejście do pomieszczeń poprzedza przestronny hol (6,12 m2). Do mieszkania przynależy też zielony ogród (9 m2) z częścią utwardzoną. W budynku zaprojektowano miejsca parkingowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Przed budynkiem przygotowane zostaną zewnętrzne miejsca parkingowe na grodzonym terenie - do wyłącznego korzystania przez mieszkańców Trevo.

Opis inwestycji:
Trevo to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Pomorskie Domy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Homera. Na trzech kondygnacjach Trevo powstanie łącznie 55 wygodnych mieszkań o różnorodnych powierzchniach i funkcjonalnych układach (od 33 m2 do 74 m2). Do każdego z lokali parterowych przypisany został piękny, zielony ogród. Mieszkania na wyższych kondygnacjach (I i II piętro) wzbogacone zostały z kolei o duże, słoneczne balkony. Bo Trevo to po prostu wygodne mieszkania!

Budynek podzielony został na dwie klatki schodowe - takie rozwiązanie znacząco ułatwia komunikację. Dodatkowo, Trevo wyposażony będzie w dużą halę garażową oraz dwie nowoczesne windy. W budynku powstaną także praktyczne komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem będzie też wózkarnia i rowerownia. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony (w części) i kompleksowo zagospodarowany.

Na lokalizację Trevo deweloper wybrał gdańską ulicę Homera - jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc Osowej. Główną arterię tej dzielnicy - ulicę Wodnika - dzieli od ulicy Homera jedynie 500 m. Bardzo blisko stąd także do obwodnicy Trójmiasta, co umożliwia sprawne połączenie i dostęp do wszystkich pozostałych dzielnic Gdańska. Warto dodać, że gdańska Osowa nieustannie się rozwija - wciąż powstają tu nowe ulice, szybko rozwija się infrastruktura drogowa (przystanki autobusowe, parkingi i miejsca parkingowe, chodniki i ścieżki rowerowe). Nie bez znaczenia jest także bliskie sąsiedztwo dużych sklepów i sieci handlowych: Selgros cash&carry, Centrum Handlowe Renk i dyskont Biedronka przy ulicy Meteorytowej.

Gdańska Osowa to doskonałe miejsce do życia - na terenie dzielnicy dostępne są liczne przedszkola oraz szkoły, a dla miłośników ruchu i aktywności sportowej dostępne są m.in. kluby fitness, hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, młodzieżowy skate-park oraz liczne ścieżki rowerowe. Warto też pamiętać, że w granicach Osowej położone są dwa piękne jeziora (Jezioro Osowskie i Wysockie), a tuż obok -Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Trevo będzie gotowe do zamieszkania w III kwartale 2021 roku.

 

Opis inwestycji

Trevo

Trevo powstaje w dzielnicy Osowa, niedaleko od głównej arterii dzielnicy, czyli ulicy Wodnika. Blisko stąd do przystanków komunikacji miejskiej, a także do Obwodnicy Trójmiasta, co umożliwia sprawn...

czytaj więcej»
583018... Zadzwoń
Barbara Robak
Adres
Gdańsk Osowa
Homera 

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Powrót do inwestycji
Trevo
Trevo
Trevo powstaje w dzielnicy Osowa, niedaleko od głównej arterii dzielnicy, czyli ulicy Wodnika. Blisko stąd do przystanków komunikacji miejskiej, a także do...
Zobacz inwestycje

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz