3 pokoje Wschód/Zachód z pięknym widokiem

Lokalizacja: Gdynia Cisowa, Owsiana
Cena
349 000
  • Liczba pokoi
    3
  • Piętro
    10 piętro
  • Rok budowy
    1978 r.
Jestem
Firmą
Adres
Gdynia Cisowa
Owsiana 
Cena za m2
5 721,31
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
NN848516
Liczba pięter w budynku
11
Powierzchnia
61 m2

Treść ogłoszenia

Oferta wyłącznie w biurze NAVIGAT !
Prezentowane mieszkanie położone jest na ul.Owsianej -Dzielnica Cisowa, w niedalekiej odległości od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przepięknego Parku Kilońskiego,gdzie z przyjemnością można spędzić czas wolny.
Przystanek ZKM znajdują się w odległości 300 m, również wyjazd na Obwodnicę jest stosunkowo blisko - to sprawia że dotarcie do centrum Gdyni czy Sopotu lub Gdańska odbywa się szybko i bezproblemowo.

Mieszkanie usytuowana na 10-tym przedostatnim piętrze wieżowca,
z którego  którego rozciąga się przepiękny widok na Panoramę lasu jak i  zachodnią część miasta.

Nieruchomość o powierzchni 61 m2 składa się z 3 osobnych pokoi łazienki WC oraz osobnej kuchni i przedpokoju z dużą szafą. Mieszkanie dwustronne WSCHÓD/ZACHÓD, od strony wschodniej znajduje się pokój oraz osobna kuchnia, a od strony zachodniej sypialnia jak i  pokój dzienny z wyjściem na balkon.
Piwnica 1,67 m2
Mieszkanie nadaje się do odświeżenia/remontu, dużym plusem są wymienione okna w 2017 roku.

Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe, a dla wymagających całodobowy strzeżony parking.


Zapraszamy na prezentację.

Navigat Nieruchomości tel. 608430... Wyświetl numer

Bezpieczna transakcja dzięki:

- Nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 214227).
- Polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w Wiener Towarzystwo
Ubezpieczeń S.A. NR COR120332
- Usługom finansowym i ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości
- Taksa Notarialna z rabatem.

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w szczególności z ogólnym Rozporządzeniem, celem zapewnienia właściwej ochrony danych osobowych, osobie, której dane dotyczą, należy przede wszystkim podać informacje dotyczące przetwarzania jej danych osobowych określone w art. 13 lub 14 RODO - w zależności od tego, czy zostały one pozyskane bezpośrednio od osoby której dane dotyczą, czy też z innych źródeł.

W świetle powyższego pragniemy poinformować Państwa, że Navigat Nieruchomości dba o prawo do prywatności. Navigat Nieruchomości zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności.

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres b...@navig... Wyświetl e-mail z dopiskiem "Dane osobowe”.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności

Karolina Zdaniewicz

608430... Wyświetl numer
Adres
Gdynia Cisowa
Owsiana