Ciche mieszkanie w centrum Wrzeszcza

Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Cena
822 000
  • Liczba pokoi
    3
Jestem
Firmą
Adres
Gdańsk Wrzeszcz 
Cena za m2
11 496,50
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
71,50 m2
Dodatkowe informacje
  • Aneks kuchenny

Treść ogłoszenia

TYLKO U NAS !

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzeszcz. Położenie tej nieruchomości jest jej głównym atutem. Kamienica wymurowana z cegły, zlokalizowana jest w centrum miasta, jednak przy cichej i kameralnej uliczce.


Lokal o powierzchni 71,25 m² zlokalizowany jest na wysokim parterze kamienicy. Idealne miejsce do zamieszkania przez rodzinę , oraz na prowadzenie różnego rodzaju działalności. Nieruchomość również dobrze sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem, głownie za sprawą bliskości dużych uczelni. Dzięki usytuowaniu mieszkania właśnie w tym miejscu, mamy dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego. W pobliżu znajduje się miedzy innymi Centrum Handlowe Manhattan, Lidl, Biedronka.

MIESZKANIE

W skład mieszkania wchodzą:
- 1 pokój (22,12 m²)
- 2 pokój (17,64 m²)
- 3 pokój z aneksem kuchennym (16,84 m²)
- łazienka (5,83 m²)
- przedpokój (8,82 m²)

Wysokość pomieszczeń wynosi 3 m.

Do lokalu przynależy duża wyremontowana piwnica o powierzchni 16 m². Do dyspozycji wszystkich mieszkańców pozostaje strych oraz miejsca postojowe na terenie dzierżawionym przez wspólnotę. Miejsca są przydzielone bezpośrednio do lokali. (zawsze jest gdzie postawić samochód)

Mieszkanie nadaje się do wprowadzenie bez jakichkolwiek nakładów finansowych. W 2013 roku mieszkanie przeszło kapitalny remont. Wymieniono całą instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, system grzewczy wraz z piecem gazowym i grzejnikami, okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, tynk, podłogę – wylano posadzkę betonową z zastosowaniem izolacji przeciwwilgociowej. Na ścianach położono gładzie, na podłodze kafle i panele podłogowe. Całość jest utrzymana w bardzo dobrym stanie.

OPŁATY
Czynsz wraz z zaliczką na wodę zimną, funduszem remontowym, śmieciami oraz kosztami zarządu wynosi 333 zł/m-c przy 4 osobach. Dodatkowo płatny gaz według wskazań licznika - mieszkanie i woda ogrzewane piecem II-funkcyjnym gazowym. Średni koszt to 240 zł/m-c razem z gotowaniem na płycie gazowej. Prąd według zużycia.

LOKALIZACJA

Okolica charakteryzuje się bardzo rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się m.in.:

- Żłobki - najbliższy Żłobek nr 5 (400 m)
- Przedszkola – najbliższe Przedszkole nr 52 (190 m)
- Szkoły – najbliższa Szkoła Podstawowa nr 45 (550 m)
- Przychodnie – najbliższa Przychodnia Wassowskiego (130 m)
- CH Manhattan (150 m)
- Galeria Bałtycka (1000 m)
- Galeria Metropolia (900 m)
- Biedronka (400 m)
- Lidl (600 m)
- Rynek we Wrzeszczu (750 m)
- Dworzec PKP Gdańsk Wrzeszcz (850 m)
W najbliższej okolicy znajdują się uczelnie wyższe:

- Politechnika Gdańska (550 m)
- Gdański Uniwersytet Medyczny (1900 m)
- Uniwersytet Gdański (4000 m)

Linie tramwajowe i autobusowe zapewniają doskonałe połączenie z każdą częścią miasta - w łatwy i szybki sposób dostaniemy się nad morze i do Centrum Gdańska.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !

Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji.Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności

Mikołaj Mężyk

503139... Wyświetl numer
Adres
Gdańsk Wrzeszcz