Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk Strzyża 75 m2, kamienica wysokość 2,7 m

Lokalizacja: Gdańsk  Strzyża
Cena
790 000
  • Liczba pokoi
    4
  • Piętro
    Parter piętro
  • Rok budowy
    1957 r.
Jestem
Osobą prywatną
Adres
Gdańsk  Strzyża
Cena za m2
10 533,33
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
75 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Dostępne od
Zaraz
Dodatkowe informacje
  • Piwnica

Treść ogłoszenia

Na początek bardzo dziękuję pośrednikom
nieruchomości - ale nie jestem zainteresowany współpracą.

Informacje dla kupujących:

Proszę przede wszystkim obejrzeć film pokazujący mieszkanie.
Mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 75 m2 w dzielnicy Strzyża, która graniczy z Gdańskiem Wrzeszczem. Wysokość mieszkania jest ponadstandardowa
i wynosi 2,7 metra, co powoduje, że jest ono bardzo jasne i przestronne.

Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi i jednego mniejszego, kuchni, łazienki oraz toalety. Nadaje się doskonale do nowej aranżacji wnętrza, połączenia łazienki i toalety i zyskania dużego pokoju kąpielowego.
Kuchnia mogłaby być połączona z małym pokojem - znacznie powiększona z dwoma oknami pełniłaby rolę kuchnio - jadalni będąc jednocześnie osobnym pomieszczeniem. Idąc dalej, dwa pokoje z lewo od korytarza, można połączyć w jeden wielki salon lub podzielić je stylowymi dużymi rozsuwanymi drzwiami.

Mieszkanie ma suchą i ciepłą piwnicę o wielkości około 10m2. Pojazdy parkuje się bezpośrednio przed budynkiem. Ogrzewanie jest z miejskiej ciepłowni, a wodę podgrzewa piec gazowy. Tanie i wygodne rozwiązanie.

Mieszkanie wymaga odświeżenia i nowej aranżacji ścian działowych, może być przede wszystkim docelowym lokum dla rodziny, która chce mieszkać w spokojnej dzielnicy, będącej jednak w samym centrum miasta.

Klatka schodowa została wyremontowana w tym roku, kamienica jest bardzo kameralna w klatce jest tylko 8 mieszkań. Kamienica zbudowana z cegły w 1957 roku, stropy co ważne są betonowe.

Nie ma tutaj tak uciążliwego wynajmu krótkookresowego.

Przystanek tramwajowy znajduje się 5 minut od mieszkania, do Pomorskiej Kolei Metropolitalnej dojdziemy w około 10 minut, 15 minut do przystanku SKM - Gdańsk Zaspa.
Na miejscu jest poczta, sklepy i usługi. 10 minut piechotą do Galerii Bałtyckiej i modnego osiedla Garnizon. Do Uniwersytetu Gdańskiego spacer zajmie 10 minut, 5 minut do Wyższej Szkoły Bankowej, która kształci na 14 kierunkach studiów. 

Proszę dzwonić: [ukryte]