Oferty rynku wtórnego - prezentacja ogłoszenia

Lokal użytkowy - Gdynia ŚRÓDMIEŚCIE

Gdynia, Śródmieście

Kontakt

Jolanta Odrzywolska Wójcik
pośrednictwo / agencja
58...... Wyświetl numer

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Wysyłam wiadomość.
Polityka prywatności

Dane oferty pobrane z serwisu PBON

5 489 280
457,44 m2
12 000 zł/m2
Gdynia Śródmieście
Świętojańska
Nr oferty
FI019215
Rodzaj nieruchomości
Lokal usługowy
Powierzchnia
457,44 m2
Cena za m2
12 000
Liczba pokoi
8
Piętro
1
Liczba pięter w budynku
5
Rok budowy
2016 r.
Typ ogrzewania
C. o. miejskie
Dodatkowe informacje
Garaż, Winda, Miejsce parkingowe, Internet
Nr licencji pośrednika
776
LOKAL UŻYTKOWY ZLOKALIZOWANY W REPREZENTACYJNYM BUDYNKU BALTIQ PLAZA W CENTRUM GDYNI - w najatrakcyjniejszej części ulicy Świętojańskiej !

OPIS LOKALU:

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni użytkowej 471 m2, znajdujący się na 2 piętrze budynku Baltiq Plaza przy ulicy Świętojańskiej. Lokal o funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń. Składa się z 8 dużych i przestronnych pokoi, 3 łazienek, pom. socjalnego i serwerowni.

Lokal z powodzeniem może zostać podzielony na trzy niezależne strefy składające się z 2 do 3 pokoi, własnej łazienki i pom. socjalnego. Pomieszczenia są doskonale doświetlone dzięki dużym przestronnym oknom.

Baltiq Plaza to nowa kamienica wybudowana w 2016r. składająca się z dwu bryłowego budynku połączonego podziemnymi kondygnacjami. Na poziomie -2 znajduje się wielostanowiskowa hala garażowa, na poziomie -1 miejsca postojowe oraz lokale usługowe. Na pozostałych kondygnacjach komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty oraz powierzchnie zaprojektowane z myślą o usługach i biznesie. Najwyższy standard wykończenia budynku, części wspólnych oraz wnętrz.

INFORMACJE DODATKOWE:

Do lokalu przynależy 5 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej - w cenie lokalu. Ogrzewanie podłogowe z OPEC, klimatyzacja. Bardzo dobry stan techniczny oraz standard wykończenia lokalu.

Przy budynku dwa podziemne garaże dla klientów.

Możliwość zakupu dodatkowego lokalu użytkowego o takiej samej powierzchni i analogicznym rozkładzie pomieszczeń na 3 piętrze.

LOKALIZACJA :

NIERUCHOMOŚĆ USYTUOWANA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNYM MIEJSCU ! Lokal znajduje się przy drodze o wysokiej intensywności ruchu zarówno pieszego jak i samochodowego - to handlowo-usługowo-rekreacyjne centrum miasta. Miejsce posiadające wiele walorów turystycznych, niezwykle urokliwe. Prestiżowe centrum Gdyni w bezpośrednim sąsiedztwie Teatru Muzycznego, Kamiennej Góry, Gdyńskiego Centrum Filmowego, Placu Grunwaldzkiego, trasy prowadzącej do Bulwaru Nadmorskiego, gdyńskiej mariny oraz plaży miejskiej.

WYJĄTKOWA OFERTA, NIERUCHOMOŚĆ O SZCZEGÓLNYCH WALORACH HANDLOWYCH LUB USŁUGOWYCH -

Oferta firmy

Gdynia
Świętojańska 66/4
586203... Wyświetl numer
501027... Wyświetl numer
  • numer ogłoszenia: 63014275
  • data wprowadzenia: 8 listopada 2019
  • aktualizacja: 7 grudnia 2019
  • wyświetleń: 12
  • wyświetleń na liscie: 5 706