Młyny Gdańskie-nowoczesne osiedle ul.Malczewskiego

Lokalizacja: Gdańsk Siedlce, Malczewskiego
Cena
804 994
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Siedlce
Malczewskiego 
Cena za m2
11 059,13
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
Wl03404
Liczba pięter w budynku
3
Powierzchnia
72,79 m2
Typ ogrzewania
C. o. miejskie
Dostępne od
Iii kwartał 2022
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Garaż
 • Winda
 • Piwnica
 • Miejsce parkingowe
 • Internet

Treść ogłoszenia

Młyny Gdańskie - nowoczesne i spokojne osiedle przy ulicy Malczewskiego

Kameralne Osiedle zlokalizowane w samym sercu Gdańska. Połączenie historycznej zabudowy ze współczesną architekturą. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zacisznym miejscu.

Bliskość Śródmieścia to niezależność i komfort decyzji. Urzekające architekturą i atmosferą Stare Miasto, wraz z klimatycznymi restauracjami i kawiarniami znajduje się niecałe 2 km od Osiedla.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o koneserach codzienności, ceniących jakość w każdym aspekcie życia. Oferta udogodnień i wyjątkowa atmosfera tego miejsca zachęcają do celebracji każdego dnia.

Dziedziniec to spójna kompozycyjnie przestrzeń, nawiązująca do dawniej istniejących tu wiśniowych sadów oraz okolicznych winnic. Wyznaczają go 3 place. Pierwszy z nich, otoczony ozdobnymi trawami, krzewami oraz niskimi krzewami, pozwoli wyciszyć się i oderwać od codzienności. Geometryczne ścieżki oraz wodna kaskada prowadzą do serca inwestycji - drugiego placu przed strefą rekreacyjno-klubową. To właśnie tu wyeksponowano wprawione w ruch koło młyńskie. Z najwyżej położonego trzeciego placu, rozpościera się piękny widok na wewnętrzną przestrzeń osiedla z kaskadowo ułożonymi placami.

Stylowo urządzone strefa klubowa, w pełni wyposażona sala fitness oraz strefa kardio pozwolą zadbać o zdrowie w dogodnym momencie. Wewnętrzny dziedziniec obfitujący w zieleń, z kołem młyńskim, kaskada wodną pozwoli na odpoczynek i regenerację.

Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni ochrona, monitoring oraz kontrola dostępu. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców będzie prywatna strefa rekreacyjno-klubowa umiejscowiona w centralnej części osiedla oraz lokale usługowe.

W opisywanej inwestycji oferujemy szeroki wybór apartamentów od 1 do 5 - pokojowych.

Miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie zlokalizowane w hali garażowej.

Apartamenty dostępne w stanie deweloperskim. Termin realizacji: III kwartał 2022 r.

Zaparaszamy! Dostępne od zaraz. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności
+48883... Zadzwoń
Cecylia Jurewicz
Adres
Gdańsk Siedlce
Malczewskiego 
Ważne jeszcze 361 dni (do 25.10.2021)
welcomeapartment.pl

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Aranżacje wnętrz