Oferty rynku wtórnego - prezentacja ogłoszenia

Penthaus, 106m, Brzeźno, taras, 4 miejsca w hali

Gdańsk, Brzeźno
Ogłoszenie nieaktualne
1 199 990
106 m2
11 320,66 zł/m2
Gdańsk Brzeźno
Chodkiewicza 13 
Dostępne od
2019
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
106 m2
Cena za m2
11 321
Liczba pokoi
4
Piętro
5
Liczba pięter w budynku
5
Rok budowy
2019 r.
Typ ogrzewania
miejskie
Dodatkowe informacje
Balkon, Garaż, Winda, Taras, Miejsce parkingowe, Kuchnia, Aneks kuchenny, Podjazd dla niepełnosprawnych, Rowerownia
Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami
Słoneczne mieszkanie umiejscowione na najwyższej V kondygnacji, położone w Gdańsku - Brzeźnie, przy ul. Karola Chodkiewicza 13.
Lokal jest w standardzie deweloperskim z wyjątkiem kuchni o wartości ponad 50 tyś zł, która została już zamontowana razem ze sprzętem AGD.
Z jednej strony tarasu widok na morze.
Poniżej przedstawiam największe atuty nieruchomości:
1. Funkcjonalność
Lokal został od podstaw przeprojektowany, aby każde pomieszczenie lepiej spełniało swoją funkcję. W trosce o potrzeby rodziny/gości wygospodarowano dodatkowe pomieszczenie. Nowy układ zakłada również łazienkę gościnną. W cenie jest apartamentu jest zabudowa kuchenna renomowanej firmy Nolte wraz ze sprzętem AGD. Przygotowano instalację do montażu klimatyzacji w salonie.
2. Prywatność
Jak wspomniano we wstępie apartament położony jest na szczycie budynku. Tym samym przewyższa on otaczające budynki, co daje lokatorom więcej prywatności oraz optymalne nasłonecznienie. Stworzenie tej kondygnacji specjalnie na potrzeby mieszkania wpisuje się w wyjątkowość tej nieruchomości.
3. Lokalizacja
Budynek zlokalizowany jest w Gdańsku - Brzeźnie, którego odrębnie nie trzeba reklamować. W odległości 10-minutowego spaceru od brzeźnieńskiego mola. Jest tam jedna z mniej uczęszczanych plaż strzeżonych w Gdańsku, z dostępem do plaży dla psów, parków i miejsc rekreacji. Nowopowstała trasa Słowackiego pozwala na sprawne poruszanie się po większości Gdańska.
4. Taras
Specjalnie stworzona kondygnacja pozwoliła na wygospodarowanie wyjątkowo przestronnego tarasu. Jego powierzchnia przekraczająca 60 m.kw. pozwala bez znaczących komplikacji umieścić kilka stref relaksu (słoneczna, jacuzzi, grill/bar).
5. Swoboda parkowania
Z myślą o najwyższym komforcie lokatorów zadbano też o bezproblemowe parkowanie. W hali garażowej przeznaczono dla tego Penthouse'u 4 miejsca parkingowe, nr 23, 24, 25 i 26 (100 tyś. zł za komplet, 50% ceny za 2 miejsca.
6. Unikatowość
Apartament został od zaprojektowany i przemyślany w taki sposób, aby komfortem, ergonomią oraz luksusem przewyższać inne oferty przez najbliższe lata. Jest to miejsce, które ma stanowić dom i dumę dla przyszłych lokatorów.
Dane techniczne:
Powierzchnia lokalu: 106,1mkw
Powierzchnia tarasu: 60 mkw
Orientacja: W/S/E
Kondygnacja: V
Stan w momencie przekazania: deweloperski, zabudowa kuchenna Nolte wraz z AGD
Liczba miejsc parkingowych: 4 (oddzielny zakup)
Instalacje: elektryczna, teleinformatyczna, wod-kan wg projektu
Zapraszam do kontaktu.
  • numer ogłoszenia: 62055924
  • data wyróżnienia 18 października 2019
  • data wprowadzenia: 18 listopada 2018
  • aktualizacja: 30 października 2019
  • wyświetleń: 2 231
  • wyświetleń na liscie: 266 155