Rezydencja z basenem

Lokalizacja: Tuchom, Tęczowa
Cena
8 880 000
  • Liczba pokoi
    8
  • Rok budowy
    2012 r.
Jestem
Firmą
Adres
Tuchom
Tęczowa 
Cena za m2
12 319,64
Rodzaj nieruchomości
Dom wolnostojący
Nr oferty
134123
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
720,80 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Powierzchnia działki
3 500 m2
Dodatkowe informacje
  • Ogródek
  • Miejsce parkingowe

Treść ogłoszenia

KAWAŁEK PRYWATNEGO RAJU W SZWAJCARII KASZUBSKIEJ

Rezydencja 720 m2 | Działka 3500 m2 | Widok na jezioro |Ogród zimowy |Domek letni | Sauna i siłownia| Basen |Garaż na 5 aut 

***

Lokalizacja

Szwajcaria Kaszubska to jedna z najpiękniejszych krain w Polsce. 
Bogactwem naturalnym są tu liczne jeziora, które połączone rzekami i strugami tworzą jedne z najpiękniejszych w Polsce szlaków wodnych. Rozległe kompleksy leśne kryjące w sobie bogactwo natury, rezerwaty przyrody z unikatową roślinnością zapraszają natomiast do uprawiania turystyki rowerowej, pieszej i konnej. 
Szwajcaria Kaszubska to jednak nie tylko piękna przyroda, ale również niepowtarzalna, szeroko rozpoznawalna kultura i tradycja kaszubska. Sztuka ludowa, w szczególności haft kaszubski, malarstwo oraz ceramika znajdują rzeszę miłośników. Swoistą atrakcją jest również pielęgnowany przez mieszkańców tutejszych gmin język kaszubski. 
Cały obszar Szwajcarii Kaszubskiej położony jest na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Rezydencja położona jest w Tuchomiu, to wieś kaszubska w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim. W niewielkiej odległości od Jeziora Tuchomskiego (powierzchnia jeziora 141 ha, maksymalna głębokość 8 m). Wieś znajduje się bardzo blisko Trójmiasta (Gdynia 11 km, Gdańsk 17 km), przy drodze krajowej nr 20.
Dodatkowa atrakcja to pole golfowe i korty tenisowe w Tokarach ( 5,5 km).

Rezydencja

Rezydencja o powierzchni 720 m2. Rok budowy 2012.

Parter: hall, garderoba, otwarta kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem, ogród zimowy, sala fitness z łazienką, pokojem do masażu i sauną, studio nagrań, łazienka, pokój z łazienką.
Piętro: hall, gabinet z tarasem-widok na jezioro, 2 pokoje, pokój kinowy, 2 pokoje z łazienkami, sypialnia z pokojem kąpielowy i garderobą, pralnia, garderoba, łazienka.
Gabinet do pracy wraz z salą konferencyjną na 8 osób z projektorem i wysuwanym ekranem.

Strefa SPA. Siłownia. Pokój do masażu wyposażony w urządzenie "słoneczna łąka" - sposób opalania zbliżony do naturalnego. Sauna infrared -sauna na podczerwień jest doskonałą opcją dla osób, które nie mogą z różnych powodów korzystać z tradycyjnej sauny suchej czy mokrej. Sauna fińska. Łazienka.

Domek letni o powierzchni 73,50m2 z systemem nagłośnienia, wyposażony w barek, kuchnię, piec do pieczenia pizzy. Pod domkiem znajduje się piwnica o powierzchni 60 m2, doskonała do przechowywania wina.

Basen w technologii bez chloru, na bazie soli. Woda jest miękka i delikatna dla skóry, woda jest lekko słona. Basen jest podgrzewany pompami ciepła (niskie zużycie prądu, wysoka wydajność). Wymiary 20x3, głębokość max 1,6 m.

Boisko do gry w piłkę.

Ogród zimowy z przeznaczeniem na całoroczne uprawy ekologiczne, w zależności od wysokości temperatury okna zamykają się i otwierają automatycznie, a w razie potrzeby latem włącza się dodatkowy wentylator, który wydmuchuje nadmiar ciepłego powietrza.

Dom wyposażony jest w system 7 kamer HD + stałe łącze z ochroną, całkowite bezpieczeństwo (możliwość podglądu zdalnego przez internet). System domu inteligentnego. System 3 stref muzycznych, można włączyć w całym domu lub w poszczególnych pomieszczeniach jeden z 3 rodzajów muzyki. Około 20 głośników zainstalowanych w całym domu. Serwer filmów - Media Center 1000 filmów (możliwość dodawania nowych), które możemy włączyć na dowolnym telewizorze, sieć kablowa internetowa. 
Centralny odkurzacz. Rekuperacja. Klimatyzacja w wybranych pomieszczeniach. Ogrzewanie podłogowe.

Całoroczny nadzór nad rezydencją i ogrodem sprawują służby sprzątające, ogrodnicy, ochrona.

Garaż na 5 aut.

Zapraszam na prezentację.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności

Magdalena Watkowska

884340... Wyświetl numer
Adres
Tuchom
Tęczowa 
partnersinternational.pl