Inwestycje w Trójmieście

Osiedle Alfa Park

Alfa Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Morena
dzielnica:
Morena
miejsce:
ul. Myśliwska mapa
deweloper:
Osiedle Alfa Park
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
38.2 do 101 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2011 r. do III kw. 2017 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Alfa Park powstaje w malowniczej, zielonej i spokojnej okolicy, a jednocześnie w niewielkim oddaleniu od Śródmieścia i centrum Wrzeszcza. Obok osiedla znajdują się przystanki autobusowe, a w odległości kilku minut spacerem przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

Umiejscowienie osiedla przy istniejącej, rozbudowanej dzielnicy zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do niezbędnych usług (również oświatowych) oraz handlu. Dodatkowo, aby wzbogacić dostępność usług i handlu deweloper w 2012 roku zakończył budowę na terenie osiedla (tuż obok Wróbla Stawu) obiektu handlowo- usługowego.

W pierwszym etapie powstało tu siedem budynków skupionych wokół jednego dziedzińca. Budynki uzyskały odbiór w pierwszym kwartale 2013 r. Mają one różną wysokość – od czterech do siedmiu kondygnacji.

W 2014 roku zostały oddane do użytku dwa budynki osiedla sąsiadującego z inwestycją Wróbla Staw, budowa trzech kolejnych zakończyła się "za" etapem pierwszym.

Deweloper przystąpił zatem do realizacji etapu o nazwie Alfa Park III, w ramach którego powstanie siedem sześciokondygnacyjnych budynków. Ciekawostką w tym etapie będzie mały zbiornik wodny, który zaprojektowany został pomiędzy budynkami. Będą one miały nieco inną architekturę niż budynki powstałe we wcześniejszych etapach.

Budynki objęte są systemem monitoringu. W zabudowę wkomponowywane są nowoczesne place zabaw dla dzieci.

Mieszkańcy swoje auta parkować mogą w podziemnych halach garażowych. Tam również znajdzie się miejsce na indywidualne komórki lokatorskie.

Projekt inwestycji powstał w biurze ABAKUS.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:
Dodaj zdjęcie

Opinie (27)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.