Inwestycje w Trójmieście

Domesta

Ambiente

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Morena
miejsce:
ul. Leona Kruczkowskiego
deweloper:
Domesta
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
37 do 115 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Budynek powstaje na styku dwóch infrastrukturalnie rozwiniętych dzielnic - Górnego Wrzeszcza i Moreny. Oznacza to dostęp do komunikacji miejskiej, ale także szkół, przedszkoli, sklepów, kościoła, przychodni zdrowia, gabinetów lekarskich.

Jednocześnie sąsiedztwo lasu zapewnia miejsce do uprawiania różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu, a położenie u szczytu zabudowanej willami Jaśkowej Doliny - prestiżowe otoczenie.

Budynek składał się będzie z dwóch czterokondygnacyjnych części naziemnych mieszczących w sumie 57 apartamentów. Pod ziemią znajdzie się wspólny podziemny garaż na 52 auta.

W piwnicy, poza garażem, przewidziano także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne - w tym pomieszczenie na rowery. Do lokali na parterze przylegają ogródki, z kolei apartamenty na najwyższych kondygnacjach będą miały antresole z wyjściem na tarasy.

Na zamkniętym terenie inwestycji powstanie także nowocześnie zaprojektowany teren rekreacyjny do wyłącznego wykorzystania przez mieszkańców osiedla. Będą oni mogli także korzystać z własnej, położonej na parterze budynku, sali fitness.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Zamieszkaj na tym osiedlu:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (56) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.