• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Apartament w Brzeźnie. Inwestuj i zarabiaj

15 kwietnia 2019 (artykuł sprzed 5 lat) 
 • Oba budynki Atal Baltica Towers są już niemal gotowe.
 • Chodnikiem i ścieżką rowerową przebiegającą obok inwestycji dotrzeć można wprost na plażę.
 • Z inwestycją sąsiaduje nadmorski, sosnowy lasek.
 • Budynki zostały tak zaprojektowane, że do wielu lokali przylegają tarasy. Z wielu z nich rozciąga się widok na zatokę.

W Brzeźnie, przy al. Hallera zobacz na mapie Gdańska, dobiega końca budowa dwóch apartamentowców Atal Baltica Towers. Klucze do nowych lokali niebawem przekazywane będą właścicielom. Kompleks cieszy się dużym zainteresowaniem - blisko 70 proc. wszystkich lokali znalazło już swoich właścicieli.Brzeźno to mieszkaniowa dzielnica Gdańska, która w ciągu ostatniej dekady zmienia się w kurort nad Zatoką Gdańską. Czysta plaża, tereny spacerowe i rekreacyjne, szeroka oferta lokali gastronomicznych, jedyne gdańskie molo - to wszystko jest właśnie w Brzeźnie, w zasięgu krótkiego spaceru od inwestycji Atal Baltica Towers. Dlatego realizujący ją deweloper zdecydował się jeden z budynków tego osiedla przeznaczyć na aparthotel.

Doskonałą lokalizację docenią turyści spragnieni zachodów słońca nad morzem - do plaży jest stąd zaledwie 800 metrów. Dzięki linii tramwajowej znajdującej się obok budynków osoby, które chcą zwiedzić Śródmieście Gdańska i Starą Oliwę mogą się tam znaleźć już po 20 minutach. To także doskonałe miejsce dla klientów, którzy do Gdańska przybywają w celach biznesowych - komfortowy dojazd do Atal Baltica Towers jest zarówno z autostrady, jak i trasy na Warszawę (bez zatrzymywania się na światłach zajmuje to niespełna dziesięć minut), a dzięki realizacji Trasy Słowackiego niewiele dłuższy jest czas dojazdu z gdańskiego lotniska. 

Dodatkowo kompleks posiadać będzie rozbudowaną przestrzeń wspólną do dyspozycji mieszkańców i gości aparthotelu - kort tenisowy, tarasy widokowe na ostatnich kondygnacjach, strefa relaksu z siłownią i sauną oraz lobby z recepcją. Szybkie windy, estetycznie wykończone części wspólne, szerokie ciągi piesze oraz wkomponowane w przestrzeń alejki spacerowe sprawią, że codzienne funkcjonowanie na osiedlu będzie dawało poczucie komfortu. 

Dochodowa inwestycja w apartamenty- Już na etapie planowania naszej inwestycji byliśmy całkowicie pewni, że to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i wynajmu. Dlatego wyraźnie podzieliliśmy ofertę: mieszkania w jednym budynku dedykowane są osobom, które chcą tu zamieszkać na stałe, a w drugim - inwestorom, którzy chcą czerpać zyski z najmu lokali - wyjaśnia Zbigniew Juroszek, prezes firmy Atal.
Składający się z dwóch 12-piętrowych budynków kompleks zostanie podzielony na dwie części - mieszkaniową i aparthotelową. Dodatkowo na parterze budynku znajdują się lokale usługowe. W budynku o przeznaczeniu aparthotelowym zaplanowano 134 apartamenty inwestycyjne o powierzchni od 34 do 91 m kw. Dla zmotoryzowanych przewidziano liczne miejsca postojowe w hali garażowej oraz parkingi naziemne.

Aby inwestor nie musiał poświęcać czasu na przygotowanie lokalu do wynajmu i sam wynajem, przygotowane zostały dwa istotne udogodnienia:


 • apartamenty inwestycyjne wykończone są przez dewelopera - wystarczy wstawić tam meble, by rozpocząć najem;
 • obsługę najmu można powierzyć profesjonalnemu operatorowi obiektów klasy premium przeznaczonych na wynajem krótko- i średnioterminowy - Grupie Inapartments; firma ta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze najemców i właścicieli lokali: od rezerwacji pobytu, całodobową recepcję, w której będą wydawane i odbierane klucze do lokali, profesjonalny i dyskretny serwis sprzątający, wymianę galanterii hotelowej, obsługę techniczną apartamentów oraz obsługę płatności i transparentny system rozliczeń z właścicielem.

- Współpraca z Inapartments pozwoli naszym klientom na efektywne wykorzystanie nabytych lokali, co przełoży się na maksymalizację stopy zwrotu z inwestycji. Właściciele apartamentów inwestycyjnych mają oczywiście pełną dowolność w zarządzaniu swoją nieruchomością, mogą skorzystać z oferty zarządzania najmem dowolnego zewnętrznego operatora, jak również obsługiwać najem we własnym zakresie - mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal.
 • Strefa spa i rekreacji dostępna będzie zarówno dla mieszkańców osiedla, jak i gości aparthotelowych.
 • W ramach inwestycji powstaje także dostępny dla mieszkańców i gości fitness.
 • Atal Baltica Towers. Lobby wejściowe do budynku aparthotelowego.
 • Atal Baltica Towers. Lobby wejściowe do budynku.

Korzystna cena, możliwość odliczenia VATCena metra kwadratowego w budynku aparthotelowym zaczyna od 7 650 zł netto już z wykończeniem.

- Dla inwestorów zakup tego typu nieruchomości jest szczególnie atrakcyjny, gdyż umożliwia odliczenie podatku VAT. W ten sposób odliczyć można nawet od 50 do 200 tys. zł - zaznacza Zbigniew Juroszek.
Aktualnie w ofercie znajdują się jeszcze apartamenty inwestycyjne o zróżnicowanym metrażu od 34 do 91 m kw. i układach od jednego do czterech pokoi. Dostępne są także trzy lokale usługowe. Natomiast wszystkie lokale mieszkalne znalazły już swoich nabywców.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Atal Baltica Towers

Atal Baltica Towers

ATAL

Gdańsk Brzeźno, ul. Hallera Mapa

32 do 106.5 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Miejsca

 • ATAL Gdańsk, Długa Grobla 8/9
 

Reklama

Statystyki

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33950 zł/m2
Gdynia Orłowo
24050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23500 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22200 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
30350 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16750 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16500 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15800 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane