• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Apartamenty Klimatyczna

typ zabudowy
wielorodzinna, inwestycyjna
realizacja
zakończona
metraż
29 do 55 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Wyspa Sobieszewska to nadmorska dzielnica Gdańska, gdzie gdańszczanie i turyści chętnie korzystają z plaży i rozległych terenów zielonych, tras spacerowych i rowerowych. Są tu także rezerwaty ptaków oraz miejsca do ich obserwacji, mariny jachtowe oraz szeroki wybór dostępnych sportów wodnych. Jednocześnie szybko można stąd dojechać (a nawet dopłynąć) do Śródmieścia Gdańska.

W pobliżu Wyspy Sobieszewskiej przebiega droga S7, która łączy Gdańsk z Warszawą i zapewnia wyjazd w kierunku autostrady A1. Równie szybko dojechać można do Sobieszewa z gdańskiego lotniska.

W ramach inwestycji powstaje pięć budynków, a w nich dwu- i trzypokojowe lokale pod wynajem lub do wakacyjnego zamieszkania przez właścicieli. Do każdego lokalu przylega taras lub prywatny ogródek.

Budynki będą miały dodatkowe udogodnienia w postaci stojaków na rowery i miejsc postojowych z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych.

Istnieje możliwość wykończenia lokali pod klucz w ramach kilku dostępnych pakietów.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

Futuro Invest to trójmiejski deweloper z doświadczeniem w branży mieszkaniowej. Dzięki temu wiemy jak sprostać wymaganiom naszych klientów. Stawiając na dobrą lokalizacje i jakość wykonania stawiamy nasze realizacje w czołówce trójmiejskich ...
rozwiń
606-109-020

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja