Inwestycje w Trójmieście

Mill -Yon Gdańsk Sp.zo.o.

Aura Gdańsk

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Stare Przedmieście
miejsce:
ul. Toruńska Mapka
deweloper:
Mill -Yon Gdańsk Sp.zo.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
35 do 140 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od 2010 r. do IV kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Aura Gdańsk to kompleks, który powstał w południowej części Wyspy Spichrzów - zaledwie kilka minut spacerem pieszo od Głównego Miasta.

W pierwszym etapie powstał tu ośmiokondygnacyjny obiekt z mieszkaniami (kształtem przypominający zespół trzech spichlerzy), parkingiem podziemnym oraz lokalami handlowymi na parterze. Powstały tu mieszkania o powierzchniach od 40 do 140 m kw., posiadają one balkony/loggie. Na najwyższych piętrach znajdują się luksusowe, dwupoziomowe apartamenty z pomieszczeniami o wysokości 3,20 m, z widokiem na panoramę miasta. Mieszkania na parterze mają prywatne ogrody o powierzchni do 80 m kw. Budowa pierwszego etapu zakończyła się w IV kwartale 2012 roku.

Z początkiem 2016 roku po sąsiedzku rozpoczęła się budowa drugiego etapu inwestycji, zakończy się ona w I kwartale 2018 roku. Ten etap składa się z dwóch budynków (123 mieszkania), w tym jeden przypomina spichlerz, chociaż etap ten architektonicznie różni się od pierwszego etapu. Tu również do każdego lokalu przynależeć będzie balkon, a do mieszkań na parterze przynależeć będą ogrody. Metraże mieszkań zaczynają się od 27 m kw.

Trzeci etap, który powstanie pomiędzy etapem pierwszym a zabudowaniami sąsiedniej inwestycji Chmielna Park zobacz na mapie Gdańska ma być wybudowany do końca 2019 roku. Sprzedaż w całej inwestycji została zakończona.

Projekt pierwszego etapu powstał w pracowni KIPP Projekt, drugiego w sopockiej pracowni Architectonica.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (40)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.