• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Banino Residence

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2023 r. zakończona
metraż
50.7 do 106.2 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Kompleks mieszkaniowy położony jest w Baninie. Z jednej strony niedaleko jest stąd do naturalnych terenów zielonych, z drugiej - do najważniejszych punktów handlowo-usługowych, placówek szkolno-edukacyjnych czy przystanków autobusowych.

Inwestycja powstanie w czterech etapach.

W budynkach pierwszego etapu, który zakończony został w III kw. 2022 roku, kryją się mieszkania o powierzchni ok. 50, 75 oraz 105 m kw. Do każdego lokalu przynależy własny ogródek oraz miejsca postojowe dla dwóch samochodów. W standardzie zainstalowano tu rekuperację, a przyszli mieszkańcy mogą dodatkowo wyposażyć swoje lokale min. w fotowoltaikę oraz pompy ciepła.

Równocześnie z zakończeniem realizacji pierwszego etapu rozpoczęła się budowa kolejnych 15 budynków drugiego etapu, na który składa się 30 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Mają one powierzchnie 78 lub 106 m kw., ich budowa ma się zakończyć w IV kw. 2023 roku. W tym etapie domy w standardzie wyposażone będą w pompy ciepła, zaś za dodatkową opłatą mogą mieć także kompletną fotowoltaikę oraz rekuperację.

Razem z drugim etapem w obrębie osiedla powstanie teren rekreacyjny z oczkiem wodnym. W kolejnych etapach planowane jest także urządzenie placu zabaw dla dzieci.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Rebel Concept.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Comfort Residence
Polityka prywatności

Opinie ponad 20 zablokowanych

Deweloper

Charakteryzujemy się innowacyjnym podejściem do tworzenia nowoczesnej architektury wpisującej się w przestrzeń miejską. W Comfort Residence łączymy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej naszych partnerów z innowacyjnym podejściem do ...
rozwiń
531-696-681
534-243-854

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje