• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Blue by Hanza. Mieszkanie dla rodziny w dogodnej lokalizacji

4 października 2022, godz. 09:00 
 • Blue by Hanza. Duże, wygodne balkony i ogródki przy mieszkaniach na parterze to dodatkowa przestrzeń, gdzie można wspólnie spędzać czas.
 • Blue by Hanza wkomponowana została w strukturę rozwiniętej dzielnicy, która jest wygodnym miejscem do życia dla rodziny.
 • Tuż obok domu znajdują się miejsca rekreacji, plac zabaw i park, gdzie można rodzinnie spędzić czas.

W ofercie deweloperów łatwo można w tej chwili znaleźć niewielkie mieszkania przeznaczone dla singli, par lub na wynajem. A co ma zrobić rodzina, która potrzebuje więcej przestrzeni niż dwa pokoje? Może zamieszkać w świetnej lokalizacji, przy ul. BudapesztańskiejMapka, na Morenie! Na dodatek w inwestycji Blue by Hanza klucze do odbioru będą jeszcze w tym roku.Deweloperem budynku Blue jest Hanza. To firma, która na trójmiejskim rynku obecna jest od 2001 roku. Za jego sprawą powstało wiele inwestycji, w tym tworzące niemal połowę dzielnicy osiedle Cztery Pory Roku na Łostowicach. W sumie portfolio Hanzy to ponad 1,7 tys. mieszkań zrealizowanych w Trójmieście. Spółka z takim doświadczeniem nie tylko skutecznie realizuje zabudowę, ale potrafi także rozpoznawać potrzeby nabywców.

- Budujemy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać. Koncentrujemy się na dbałości o detale, które powodują, że w danym mieszkaniu i budynku dobrze, wygodnie się żyje. Dostosowujemy przy tym ofertę do potrzeb różnego rodzaju odbiorców. W tej chwili obserwujemy, jak bardzo kurczy się oferta mieszkań odpowiednich dla rodzin. Z uwagi na trend, by w centralnych i średnich, a więc najbardziej dogodnych do życia lokalizacjach budować mniejsze lokale, rodziny często zmuszone wybierać są małe domy albo mieszkania na obrzeżach miasta. Nasze trzy- i czteropokojowe mieszkania na Morenie są więc swego rodzaju perełką w segmencie "docelowych" lokali dla rodzin - tłumaczy Magdalena Szlagowska, dyrektorka ds. sprzedaży i marketingu w Hanza Grupa Inwestycyjna.
Na dodatek mieszkania w budynku Blue będą gotowe do odbioru już w listopadzie tego roku. Przed zakupem do lokalu można zatem wejść, ocenić przestrzeń, zobaczyć go "na żywo", a nie tylko na wizualizacjach i rzutach.

 • Mieszkanie o powierzchni 89, 9 m kw. na pierwszym piętrze z wyjątkowo przestronną częścią dzienną i osobną łazienką obok sypialni rodziców.
 • Czteropokojowe mieszkanie (81,6 m kw.) na 1 piętrze ma dwie łazienki, które ułatwią codzienne życie rodziny.
 • Trzypokojowe mieszkanie na parterze będzie miało ogródek o powierzchni 36 m kw., co powiększa prywatną przestrzeń o połowę.

Morena dla rodzinBrak ciekawej oferty większych mieszkań to od lat bolączka rodzin, które szukają docelowego lokum. Najwięcej takich mieszkań powstaje w dzielnicach oddalonych od centrum, w których na dodatek infrastruktura wciąż jeszcze się kształtuje. Zamieszkanie w takich miejscach często wiąże się z życiem przez całe lata "na budowie" i w oczekiwaniu na podstawowe udogodnienia.

Tymczasem budynek Blue powstaje w miejscu już świetnie rozwiniętym. Mieszkańcy, którzy wprowadzą się do lokali przy BudapesztańskiejMapka, już od chwili odbioru kluczy za oknem widzieć będą stare drzewa, miejski plac zabaw, park "Słoneczniki", a nie tak, jak to często bywa... inną budowę.

Do przedszkola jest zaledwie kilka kroków, niedaleko jest także do szkoły podstawowej. Na Morenie dostępne są także przychodnie zdrowia, wiele sklepów i punktów usługowych, kawiarnie, pub, restauracje, a także galeria handlowa Morena czy nowo otwarty Multipark Morena. To wszystko sprawia, że codzienne życie rodziny jest wygodne i nie wymaga długich dojazdów samochodem, szczególnie że w otoczeniu znajduje się wiele przystanków tramwajowych i autobusowych, z których dojechać można do Wrzeszcza oraz Śródmieścia.

- Morena uważana jest za rozsądny wybór dla osób, które chciały zainwestować nieco więcej, aby zamieszkać w rozwiniętej dzielnicy z bardzo dobrą siecią komunikacji. Niestety w ostatnim czasie oferta deweloperów w tamtym rejonie się znacznie skurczyła, szczególnie jeżeli chodzi o większe mieszkania. Dlatego oferta w naszej inwestycji jest tak atrakcyjna, także pod kątem inwestycji na przyszłość, bo mieszkania nie stracą tu na wartości - podkreśla Magdalena Szlagowska.

Życie w kolorze blueKomfort zamieszkania w Blue wynika także ze skali tej inwestycji. Jest to kameralny, jednowspólnotowy budynek o podwyższonym standardzie. Motywem przewodnim jego architektury i wykończenia części wspólnych jest błękit, od którego Blue zaczerpnął swoją nazwę. Materiały wykorzystane do wykończenia części wspólnych zostały starannie dobrane i mają wysoką jakość, tak by ładne, jakościowe otoczenie wpływało codziennie na dobre samopoczucie mieszkańców.

Powstało tu zaledwie 58 lokali z przestronnymi balkonami, tarasami lub ogródkami przydomowymi. Integracji sąsiedzkiej będzie sprzyjał taras wypoczynkowy, który właśnie urządzany jest na dachu inwestycji i który dostępny będzie dla wszystkich mieszkańców. To ponad 90 m kw. powierzchni na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, organizację kina letniego czy zdalną pracę na powietrzu.

Na parterze budynku powstanie z kolei łatwo dostępne pomieszczenie na wózki i rowery. Pod budynkiem znajduje się oczywiście garaż podziemny, z którego na kondygnacje mieszkalne dojeżdża winda. Mieszkańcy korzystać będą także z komórek lokatorskich. Dla bezpieczeństwa wszystkie części wspólne będą monitorowane.

W samych apartamentach znajdą się natomiast wideodomofony oraz zamontowany już w cenie lokalu pakiet inteligentnego domu, który pozwoli mieszkańcom na zdalne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi, a także na monitorowanie otwarcia drzwi lub okien.

 • Wysokiej jakości, przemyślane wykończenie części wspólnych sprawi, że mieszkańcy do domu wracać będą z prawdziwą przyjemnością.
 • Wysokiej jakości, przemyślane wykończenie części wspólnych sprawi, że mieszkańcy do domu wracać będą z prawdziwą przyjemnością.
 • Wysokiej jakości, przemyślane wykończenie części wspólnych sprawi, że mieszkańcy do domu wracać będą z prawdziwą przyjemnością.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 • Hanza Gdańsk, Miałki Szlak 4/8 Mapa
 

Wydarzenia

Dni Otwarte Leszczynowy Park

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
30650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20150 zł/m2
Gdynia Orłowo
19550 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17900 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
17650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20900 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
19150 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16600 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16000 zł/m2
Gdynia Orłowo
12600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane