• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Blue by Hanza. Mieszkanie dla rodziny w dogodnej lokalizacji

4 października 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
 • Blue by Hanza. Duże, wygodne balkony i ogródki przy mieszkaniach na parterze to dodatkowa przestrzeń, gdzie można wspólnie spędzać czas.
 • Blue by Hanza wkomponowana została w strukturę rozwiniętej dzielnicy, która jest wygodnym miejscem do życia dla rodziny.
 • Tuż obok domu znajdują się miejsca rekreacji, plac zabaw i park, gdzie można rodzinnie spędzić czas.

W ofercie deweloperów łatwo można w tej chwili znaleźć niewielkie mieszkania przeznaczone dla singli, par lub na wynajem. A co ma zrobić rodzina, która potrzebuje więcej przestrzeni niż dwa pokoje? Może zamieszkać w świetnej lokalizacji, przy ul. BudapesztańskiejMapka, na Morenie! Na dodatek w inwestycji Blue by Hanza klucze do odbioru będą jeszcze w tym roku.Deweloperem budynku Blue jest Hanza. To firma, która na trójmiejskim rynku obecna jest od 2001 roku. Za jego sprawą powstało wiele inwestycji, w tym tworzące niemal połowę dzielnicy osiedle Cztery Pory Roku na Łostowicach. W sumie portfolio Hanzy to ponad 1,7 tys. mieszkań zrealizowanych w Trójmieście. Spółka z takim doświadczeniem nie tylko skutecznie realizuje zabudowę, ale potrafi także rozpoznawać potrzeby nabywców.

- Budujemy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać. Koncentrujemy się na dbałości o detale, które powodują, że w danym mieszkaniu i budynku dobrze, wygodnie się żyje. Dostosowujemy przy tym ofertę do potrzeb różnego rodzaju odbiorców. W tej chwili obserwujemy, jak bardzo kurczy się oferta mieszkań odpowiednich dla rodzin. Z uwagi na trend, by w centralnych i średnich, a więc najbardziej dogodnych do życia lokalizacjach budować mniejsze lokale, rodziny często zmuszone wybierać są małe domy albo mieszkania na obrzeżach miasta. Nasze trzy- i czteropokojowe mieszkania na Morenie są więc swego rodzaju perełką w segmencie "docelowych" lokali dla rodzin - tłumaczy Magdalena Szlagowska, dyrektorka ds. sprzedaży i marketingu w Hanza Grupa Inwestycyjna.
Na dodatek mieszkania w budynku Blue będą gotowe do odbioru już w listopadzie tego roku. Przed zakupem do lokalu można zatem wejść, ocenić przestrzeń, zobaczyć go "na żywo", a nie tylko na wizualizacjach i rzutach.

 • Mieszkanie o powierzchni 89, 9 m kw. na pierwszym piętrze z wyjątkowo przestronną częścią dzienną i osobną łazienką obok sypialni rodziców.
 • Czteropokojowe mieszkanie (81,6 m kw.) na 1 piętrze ma dwie łazienki, które ułatwią codzienne życie rodziny.
 • Trzypokojowe mieszkanie na parterze będzie miało ogródek o powierzchni 36 m kw., co powiększa prywatną przestrzeń o połowę.

Morena dla rodzinBrak ciekawej oferty większych mieszkań to od lat bolączka rodzin, które szukają docelowego lokum. Najwięcej takich mieszkań powstaje w dzielnicach oddalonych od centrum, w których na dodatek infrastruktura wciąż jeszcze się kształtuje. Zamieszkanie w takich miejscach często wiąże się z życiem przez całe lata "na budowie" i w oczekiwaniu na podstawowe udogodnienia.

Tymczasem budynek Blue powstaje w miejscu już świetnie rozwiniętym. Mieszkańcy, którzy wprowadzą się do lokali przy BudapesztańskiejMapka, już od chwili odbioru kluczy za oknem widzieć będą stare drzewa, miejski plac zabaw, park "Słoneczniki", a nie tak, jak to często bywa... inną budowę.

Do przedszkola jest zaledwie kilka kroków, niedaleko jest także do szkoły podstawowej. Na Morenie dostępne są także przychodnie zdrowia, wiele sklepów i punktów usługowych, kawiarnie, pub, restauracje, a także galeria handlowa Morena czy nowo otwarty Multipark Morena. To wszystko sprawia, że codzienne życie rodziny jest wygodne i nie wymaga długich dojazdów samochodem, szczególnie że w otoczeniu znajduje się wiele przystanków tramwajowych i autobusowych, z których dojechać można do Wrzeszcza oraz Śródmieścia.

- Morena uważana jest za rozsądny wybór dla osób, które chciały zainwestować nieco więcej, aby zamieszkać w rozwiniętej dzielnicy z bardzo dobrą siecią komunikacji. Niestety w ostatnim czasie oferta deweloperów w tamtym rejonie się znacznie skurczyła, szczególnie jeżeli chodzi o większe mieszkania. Dlatego oferta w naszej inwestycji jest tak atrakcyjna, także pod kątem inwestycji na przyszłość, bo mieszkania nie stracą tu na wartości - podkreśla Magdalena Szlagowska.

Życie w kolorze blueKomfort zamieszkania w Blue wynika także ze skali tej inwestycji. Jest to kameralny, jednowspólnotowy budynek o podwyższonym standardzie. Motywem przewodnim jego architektury i wykończenia części wspólnych jest błękit, od którego Blue zaczerpnął swoją nazwę. Materiały wykorzystane do wykończenia części wspólnych zostały starannie dobrane i mają wysoką jakość, tak by ładne, jakościowe otoczenie wpływało codziennie na dobre samopoczucie mieszkańców.

Powstało tu zaledwie 58 lokali z przestronnymi balkonami, tarasami lub ogródkami przydomowymi. Integracji sąsiedzkiej będzie sprzyjał taras wypoczynkowy, który właśnie urządzany jest na dachu inwestycji i który dostępny będzie dla wszystkich mieszkańców. To ponad 90 m kw. powierzchni na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, organizację kina letniego czy zdalną pracę na powietrzu.

Na parterze budynku powstanie z kolei łatwo dostępne pomieszczenie na wózki i rowery. Pod budynkiem znajduje się oczywiście garaż podziemny, z którego na kondygnacje mieszkalne dojeżdża winda. Mieszkańcy korzystać będą także z komórek lokatorskich. Dla bezpieczeństwa wszystkie części wspólne będą monitorowane.

W samych apartamentach znajdą się natomiast wideodomofony oraz zamontowany już w cenie lokalu pakiet inteligentnego domu, który pozwoli mieszkańcom na zdalne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi, a także na monitorowanie otwarcia drzwi lub okien.

 • Wysokiej jakości, przemyślane wykończenie części wspólnych sprawi, że mieszkańcy do domu wracać będą z prawdziwą przyjemnością.
 • Wysokiej jakości, przemyślane wykończenie części wspólnych sprawi, że mieszkańcy do domu wracać będą z prawdziwą przyjemnością.
 • Wysokiej jakości, przemyślane wykończenie części wspólnych sprawi, że mieszkańcy do domu wracać będą z prawdziwą przyjemnością.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Blue by Hanza

Blue by Hanza

Hanza

Gdańsk Morena, ul. Budapesztańska Mapa

34 do 103 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Miejsca

 • Hanza Gdańsk, Miałki Szlak 4/8
 

Wydarzenia

Dzień otwarty osiedla Novum Rumia

dni otwarte

Turniej Piłkarski Gedania Wrosystem Cup 2024

turniej
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23600 zł/m2
Gdynia Orłowo
23000 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22150 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21750 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
28850 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21250 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16550 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15550 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15150 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane