wróć do listy

Budynek ul. Legionów

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
planowana
sprzedaż
planowana 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja przylegać będzie do nowo kształtującego się Parku Centralnego w Gdyni. Oznacza to otoczenie ciekawych terenów rekreacyjnych i sprzyjających codziennej aktywności.

Niemal równie blisko z budynku będzie na gdyński Bulwar Nadmorski a dalej na plażę. Sąsiedztwo Śródmieścia Gdyni sprawia z kolei, że gastronomia, handel, kultura i rozrywka, edukacja, ochrona zdrowia a także komunikacja miejska dostępna są w czasie krótkiego spaceru.

Inwestycja to sześciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z garażem podziemnym, balkonami oraz obszernymi tarasami przylegającymi do części mieszkań. Architektonicznie planowana realizacja będzie wpisywać się w tradycję gdyńskiego modernizmu.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Budynek ul. Demptowska

Budynek ul. Demptowska

MEGA S.A.

Gdynia Demptowo, ul. Demptowska 3

planowana
Realizacja

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Firma budowlano - energetyczna: kompleksowa realizacja obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, mieszkaniowych oraz prac energetycznych w pełnym zakresie napięć. Generalne Wykonawstwo obiektów, stany surowe, sprzedaż betonu, wynajem sprzętu
rozwiń
58 667-18-00, 58 667-19-00