• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Cedrowe Domy

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do IV kw. 2022 r. zakończona
metraż
133.4 do 133.4 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Cedrowe Domy położone są w Bąkowie pod Gdańskiem. Do Śródmieścia Gdańska można stąd dojechać samochodem lub autobusem. Niewielka odległość od obwodnicy Trójmiasta ułatwia także poruszanie się po całej aglomeracji.

Inwestycja znajduje się tuż obok lasu, w którym mieści się Rezerwat Przyrody Bursztynowa Góra, a dalej Jezioro Otomińskie. Niedaleko jest także do kaszubskich ośrodków Łapino i Przywidz. To atrakcyjne tereny zielone, które nadają się do spacerów, biegania oraz rowerowych wycieczek. W sąsiedztwie znajduje się także stadnina koni, park sportowo-rekreacyjny z torem rowerowym, miejscem na ognisko, boiskiem do gry w koszykówkę i badmintona, placem zabaw, siłownią.

Niewielka odległość od Kowal oznacza z kolei dostęp do rozbudowanej infrastruktury handlowej i usługowej. Mniejsze sklepy znajdują się w samym Bąkowie. Z ul. kpt. Ziółkowskiego niedaleko jest także do ośrodka zdrowia, apteki, siłowni czy poczty.

Rodziny z dziećmi docenią dostęp do metropolitalnej szkoły podstawowej, szkoły Montessori, przedszkoli czy żłobków.

Cedrowe Domy to czterolokalowy budynek. Lokale mają 133 m kw. - dwie kondygnacje oraz poddasze, które zaaranżować można we własnym zakresie. To dodatkowe 25 m kw., które przeznaczyć można np. na miejsce do pracy lub rodzinnej rekreacji.

Każdy lokal posiada garaż oraz indywidualny ogródek z tarasem. Domy powstają na działkach o powierzchni od 138 do 315 m kw.

Inwestor przygotował kilka możliwych rozwiązań aranżacyjnych, które pozwolą dopasować przestrzeń do indywidualnych potrzeb rodziny. Jest tu m.in. możliwość wydzielenia aż pięciu sypialni oraz salonu.

Domy ogrzewane są gazem. Możliwe jest tu podłączenie instalacji domu inteligentnego, a w ogrodach znajdują się zbiorniki na wodę opadową, którą można wykorzystać m.in. do podlewania roślin.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży lokali usytuowanych na kameralnym osiedlu "Cedrowe Domy" w Bąkowie koło Gdańska. Doskonała lokalizacja inwestycji - 5 minut od obwodnicy Gdańska, w cichej okolicy otoczonej przyrodą.
rozwiń

Wydarzenia

Dni otwarte Osiedla Urzeka

dni otwarte

Premiera trzech wyjątkowych apartamentów w Sercu Gdańska

dni otwarte